Išskirtinio dizaino „Red Dot 2023“ apdovanojimai – 4 „Philips“ TV ir garso produktams

„TP Vision“ tęsia savo strategiją, kad kiekvienas „Philips“ prekės ženklo televizoriaus ir garso produktas būtų išskirtinio europietiško dizaino, ir vėl sulaukia aukščiausio lygio profesionalų pripažinimo – 2023 metais laimi keturis „Red Dot“ produktų dizaino apdovanojimus. 

„TP Vision“ prisiėmė ilgalaikį įsipareigojimą teikti išskirtinai geriausio europietiško dizaino „Philips TV & Sound“ produktus. Įsipareigojimas apima ir tiesiogines investicijas į Amsterdame įsikūrusios projektavimo komandos išlaikymą.

Būtent dizaino komandos vizija ir kūrybiškumas leido įmonei pelnyti nuolatinį profesionalų pagyrimą, įskaitant keturis 2023 m. „Red Dot“ apdovanojimus „Philips“ TV ir garso gaminiams.

 „Philips TV & Sound“ produktai „Red Dot“ laimėtojai:

Stilingo minimalistinio dizaino „Philips Ambilight TV OLED+ 908“ – „Philips Ambilight“ televizorių flagmanas. 2023 m. „OLED+“ rinkiniai yra geriausios vaizdo ir garso kokybės.

 „OLED+908“ puikuojasi diskretišku, integruotu „Bowers & Wilkins“ garso sprendimu, įvyniotu į pagal užsakymą pagamintą kvadratinį akustinės vilnos audinį.

 Atviro rėmo aliumininis centrinis stovas lengvai pasukamas, o naujajame nuotolinio valdymo pulte integruotas foninis apšvietimas ir kontekstiniai antriniai klavišai naudojimąsi paverčia dar paprastesniu.

„Philips Fidelio T2 TWS“ ausinės – premium „Fidelio“ pavadinimo garso produktas.

Tikrosios belaidės T2 ausinės yra supaprastinto geometrinio dizaino. „TP Vision“ sukūrė „Philips Fidelio“ ausines, norėdama pasiūlyti ir itin kompaktiškas ausines, ir įkrovimo dėklą.

 Kaip ir dera aukščiausios kokybės pozicijoje, ausinėse panaudotas tikslus keraminis rėmelis su tvaria „Muirhead“ oda, o įkrovimo dėklas pagamintas iš „Muirhead“ odos bei ekstruzinio anoduoto aliuminio ir gumos pagrindo plokštės.

 „Philips Fidelio L4“ ausinės, su kuriomis „Fidelio“ tik patvirtina savo reputaciją, kaip geriausio garso, medžiagų ir patogumo lyderis.

 „Philips L4“ ausinės yra supaprastinto geometrinio dizaino ir išlaiko aukščiausios kokybės poziciją, naudojant anoduotą aliuminį atviro rėmo dizainui su tvaria „Muirhead“ oda viršutinėje juostoje. „Fidelio L4“ ausinės sukurtos kaip stebėtinai lengvos ir kompaktiškos ausinės.

„Philips A5508“ belaidės ausinės – tai „A“ klasės prekės ženklas specialiame sporto ausinių segmente.

Su „A5508“ ausinėmis patobulintas augantis „Philips“ sportinių nešiojamų prietaisų asortimentas. Tai belaidis („True Wireless“) gaminys, lengvas, itin kompaktiškas, išskirtinis ir patvarus. Ausinių prisilietimo taškuose esančios griovelinės detalės palengvina naudojimą ir pagerina prakaito valdymą ant gaminio paviršiaus. 

Jau beveik 70 metų „Red Dot“ apdovanojimai skirti įmonėms, norinčioms išskirti savo gaminių ir verslo geresnį dizainą. „Red Dot“ apdovanojimas suskirstytas į tris „Red Dot“ apdovanojimo disciplinas: produktų dizainą, prekės ženklų ir komunikacijos dizainą ir dizaino koncepciją. „Red Dot“ apdovanojimai yra didžiausias ir prestižiškiausias dizaino konkursas ir apdovanojimas.

„Red Dots“ apdovanojimais pripažįstami absoliučiai geriausi produktai dizaino srityje, kuriuos skiria nepriklausoma 50 tarptautinių dizaino profesionalų komisija, įvertindama pagal daugybę veiksnių, įskaitant funkcionalumą, kokybę, ergonomiką, naujoves, ilgaamžiškumą ir ekologiškumą.

Komentuodamas naujus apdovanojimus „TP Vision“ vyriausiasis dizaineris Rodas White’as pabrėžė „TP Vision“ produktų vartotojams siunčiamą aiškią žinutę, kad įsigyto „TP Vision“ produkto dizainas yra toks, kuriuo galima didžiuotis per visą produkto gyvavimo laikotarpį.

„Manau, kad „TP Vision“ yra unikali plataus vartojimo elektronikos prekių srityje, nes didžiausias dėmesys yra sutelkiamas į gaminio dizainą, kuris tampa pagrindiniu elementu jau produkto kūrimo procese, o ne tuomet, kai jau buvo apibrėžta produkto koncepcija. Džiaugiuosi, kad ši idėja dar kartą gavo aukščiausią įvertinimą ir oficialų profesionalios dizaino bendruomenės pripažinimą, laimėdama keturis „Red Dot“ apdovanojimus“, – džiaugiasi „TP Vision“ vyriausiasis dizaineris Rodas White’as.

Pranešimą paskelbė: PR Service, PR Service
Išskirtinio dizaino „Red Dot 2023“ apdovanojimai – 4 „Philips“ TV ir garso produktams

Facebook Comments