Įspūdingiausi fejerverkų šou pasaulyje

Fejerverkai – į dangų kylantys spalvoti gaminiai, be kurių neįsivaizduojamas Naujųjų metų šventimas, o kartais ir kitos šventės. Kai kuriose valstybėse vykstančių fejerverkų šou metu į dangų paleidžiami milijonai eurų, tiesiogine to žodžio prasme. Tačiau žmonės po tokio reginio lieka sužavėti visam gyvenimui, pasakoja apie jį savo draugams ir dalinasi socialiniuose tinkluose, tad nauda yra akivaizdi ir valstybei ir miestui, vietai, kuri organizuoja fejerverkų šou. Šiame straipsnyje pristatysime jums įdomiausias pasaulio vietas, kuriose vyksta įspūdingiausi fejerverkų pasirodymai.

FejerverkaiBurj Khalifa – įspūdingas pastatas, kuris turi ir aukščiausio dangoraižio pasaulyje titulą yra pastatytas Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose. Pastato aukštis – 828 metrai, arba 830 metrų iki pačio pačio viršaus. Pastate yra 163 aukštai ir vienu metu jame gali gyventi 35 000 žmonių. Pastato savininkai organizavo įspūdingą atidarymo šou su spalvotais ir kvapą gniaužiančiais fejerverkais. O šiuo metu kiekvienais metais Naujųjų metų vakarą pastatas nušvinta įvairiausiomis spalvomis ir tampa spindinčiu meno kūriniu, nuo kurio saliutai šaudo į visas puses ir įvairiausiomis spalvomis. Pamatyti kaip fejerverkai šaudo nuo pastato viršaus iki pat apačios yra milžiniškų pinigų vertas reginys, kurį prisiminsite ilgai.

Sidnėjus – populiariausias Australijos miestas, sulaukiantis milijonų turistų. Šis miestas yra namai daugiau nei 5 000 000 žmonių. Kiekvienais metais Sidnėjus yra viena iš pirmųjų vietų pasaulyje sulaukiančių Naujųjų metų. Ta proga miestas organizuoja įspūdingą saliutų pasirodymą virš įspūdingiausių miesto objektų – operos namų, įlankos ir tilto. Nepraleiskite progos bent kartą gyvenime nuvykti į Sidnėjų sutikti Naujųjų Metų ir pasižiūrėti įspūdingo fejerverkų šou.

Montrealyje vyksta mėnesį trunkančios fejerverkų varžybos, kuriose susirungia geriausios kompanijos iš viso pasaulio pristatydamos savo 30 minučių trunkančią programą. Šios varžybos arba kitaip tariant festivalis yra didžiausias tokio tipo pasaulyje. Miesto svečiai ir gyventojai gali mėgautis įspūdingais vaizdais, kurie nušviečia miesto padangę.

Arčiau Lietuvos esantis Minskas kiekvienais metais per miesto šventę turi įspūdingus fejerverkus, kurie trunka kelioliką, o kartais ir keliasdešimt minučių. Baltarusijos sostinė investuoja tikrai nemažus pinigus į šiuos saliutus, kad nustebintų miesto svečius bei gyventojus. Minską nesudėtingai galite pasiekti su praktiškai kasdien važiuojančiais autobusais arba traukiniais, taip pat vertėtų apsvarstyti važiavimą savo transportu. Nakvynės kainos Minske ganėtinai pigios ir galima susirasti butą ar apartamentus pačiame miesto centre su nuostabiu vaizdu į fejerverkus.

Taigi, įspūdingus fejerverkų šou galima stebėti įvairiausiose pasaulio vietose, į vienas iš jų nuskristi kainuoja pigiau, į kitas brangiau. Vienose nakvynė yra ganėtinai pigi, o kitose vietose ji itin brangi, tačiau pamatomi vaizdai viską atperka ir įspūdingi saliutai įsimena ilgam. Tačiau turėkite omenyje, kad įspūdingą fejerverkų šou galite turėti patys savo mieste, sodyboje ar pasirinktoje vietoje. Švenčiant gimtadienį, jubiliejų ar Naujuosius metus su draugais ar šeima. Lietuvoje fejerverkais prekiauja internetinė fejerverkų parduotuvė saliutas.lt, joje galite įsigyti ne tik itin kokybiškus gaminius, bet ir sutaupyti, nes kainos tikrai palankesnės, nei perkant fizinėse fejerverkų parduotuvėse. Nepamirškite su fejerverkais elgtis atsakingai ir nepadauginti alkoholio šaudant juos į dangų. Taigi, siūlome apsvarstyti savo saliutų įsigijimą savo įspūdingiausiai šventei!

Facebook Comments