IšMAMūs būdai parodyti dėmesį mamai karantino sąlygomis

Artėjant Motinos dienai, visi suka galvas kaip nustebinti ir pradžiuginti savo mamas laikantis karantino. Geriausia dovana mamoms – vaiko dėmesys, o jį saugiai ir originaliai parodyti galite į pagalbą pasitelkę išmaniąsias technologijas.

Jūsų dėmesiui – Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas, į pagalbą pataria pasitelkti 4 išmaniąsias programėles, kurios nustebins kiekvieno mamą.

1. Pažadinkite savyje vaiką ir kurkite

Brangiausia dovana mamai – akimirkos, praleistos drauge su vaikais. Savo dėmesį mamai parodyti galite ir per atstumą, sukūrę jai gražiausių prisiminimų rinkinį: fotoalbumą, koliažą arba originalų atviruką. Visai, kaip vaikystėje, tik išmaniau.

Tokį virtualų sveikinimą galite paruošti į savo išmanųjį telefoną įsidiegę „PicCollage Photo & Grid Editor“ programėlę. Joje rasite platų atvirukų rėmelių, lipdukų, užrašų ir fonų pasirinkimą. Sukurti unikalų pasveikinimą galėsite iš savo mobiliojo telefono įkėlę pasirinktas nuotraukas su mama bei suraitę asmenišką elektroninį sveikinimą.

Jei ieškote kažko ypatingo, savo mamos nuotraukas galite paversti meno kūriniais su „Prisma Photo Editor“. Aplikacija veikia labai paprastai – įkėlus nuotrauką, pasirinkite iš daugiau nei 300 skirtingų filtrų ir stebėkite kaip jūsų užfiksuotos akimirkos kartu tampa autentiškais piešiniais.

„PicCollage Photo & Grid Editor“

„iOS“: https://apps.apple.com/us/app/id448639966

„Android“: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cardinalblue.piccollage.google

„Prisma Photo Editor“

„iOS“: https://apps.apple.com/us/app/prisma-photo-editor/id1122649984

„Android“: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.neuralprisma

2. Nustebinkite savo talentais

Tiems, kurie nori mamą pradžiuginti „gyvais“ sveikinimais, rekomenduojame nufilmuoti smagų vaizdo klipą ar netgi įrašyti dainą. Tam šiandien jau nereikia ypač sudėtingos technikos – užtenka vos kelių išmaniųjų aplikacijų.

Pavyzdžiui, trumpą nuotaikingą vaizdo klipą su įvairiais filtrais ir net skirtingais balsais galite nufilmuoti naudodami „Snapchat“. Įsijungę programėlę, pirmiausia pasirinkite jums patikusį filtrą, tuomet spauskite įrašymo mygtuką ir jį laikykite tol, kol nufilmuosite sveikinimą. Įrašę savo sveikinimą, jį išsaugokite – taip galėsite jį parsisiųsti į savo įrenginį bei persiųsti savo mamai.

Jeigu mėgstate dainuoti, galite įrašyti mamai skirtą dainą. Tai padės padaryti išmanioji įrašų studija „Spire: Music Recorder & Studio“. Aplikacija ne tik atpažįsta balsą ir instrumentus, leidžia redaguoti ir miksuoti įrašą, bet ir suteikia galimybę lengvai ir paprastai dalintis užbaigtu kūriniu.

„Snapchat“

„iOS“: https://apps.apple.com/us/app/snapchat/id447188370

„Android“: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.snapchat.android

„Spire: Music Recorder & Studio“

„iOS“: https://apps.apple.com/us/app/spire-music-recorder-studio/id1013021109

„Android“: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izotope.spire&hl=en

3. Amžinai madingi skambučiai

Jeigu šventinę Motinos dieną šiemet leisite atskirai, skirkite laiko ilgam ir kokybiškam garso ar vaizdo skambučiui – dalinkitės prisiminimais, juokitės ir planuokite, ką kartu nuveiksite, kai susitiksite.

Vaizdo skambučiams rinkitės patikrintas priemones – „Facebook Messenger“, „Skype“ arba „WhatsApp“ išmaniąsias programėles.

O jei tiek jūs, tiek mama naudojate „Apple“ išmaniuosius telefonus, išbandykite specialią „FaceTime“ vaizdo skambučių funkciją, kuri leidžia skambinti su vaizdu ir atsiliepti į vaizdo skambučius nemokamai ir be jokių papildomų programėlių.

4. Gėlės ir dovanos į namus

Taip pat mamą galite nustebinti ir netikėtomis staigmenomis, pavyzdžiui, gardžia vakariene arba pavasarinių gėlių puokšte tiesiai į namus.

Lakstyti po prekybos centrus dar nebūtina – puikią dovaną galite išrinkti ir elektroninėse parduotuvėse. Galbūt surinksite mamos mėgstamiausių maisto ir gėrimų produktų krepšelį, gal užsakysite įdomią knygą, o gal išrinksite kuponą mamos mėgstamai veiklai? Kad ir kas tai bebūtų, svarbiausias mamai – jūsų dėmesys.

Pranešimą paskelbė: Emilija Bertašiūtė, UAB „Publicum”
IšMAMūs būdai parodyti dėmesį mamai karantino sąlygomis

Facebook Comments