Įkvepiantys J. Momoa nuotykiai ir atradimai – naujame dokumentiniame seriale „Kelyje“

Aktorius Jasonas Momoa trokšta nuotykių, pažinčių ir meno. Klajodamas jis išbando daugybę naujų dalykų – kuria gitaras, pertvarko senovines transporto priemones ir užmezga nenutrūkstamą ryšį su naujais bičiuliais. Nepaprasta ir įkvepianti klajonė – naujame aštuonių epizodų dokumentiniame seriale „Kelyje“ (angl. On the Roam). Pirmuosius du serialo epizodus žiūrovai jau šiandien gali peržiūrėti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją, „Telia Play“ ir „MEGOGO“.

„Kiekviena diena turi savo grožį, tereikia sugebėti jį pamatyti“, – sako J. Momoa. Seriale susipina meno, kelionių, istorijos bei meistrystės linijos – keliaudamas po šalį herojus išbando ir sužino daugybę dalykų, kurie įkvepia kurti bei išmokti dar daugiau.

Atradimų ir žinių kupina kelionė

Įkvepianti Jasono kelionė prasideda nuo pažinties su legendiniais alpinistais bei susitikimu su vienu didžiausių kūrybinių įkvėpėjų – Toddu Hido. Nuotykių paieška herojui dovanoja naujus bičiulius, su kuriais Jasonas leidžiasi į kelionę ir sukuria nenutrūkstamą ryšį: „Vienas iš geriausių dalykų keliaujant yra galimybė sutikti amatininkus, kurie visą gyvenimą buvo tavo įkvėpėjai.“

Seriale netrūksta ir atradimų – aktorius bendradarbiauja su meistrais, kurie padeda sukurti naują gitarų liniją, naujam gyvenimui prikelti herojaus mylimus kultinius instrumentus ir atskleisti už jų slypinčias istorijas.

Dokumentinėse serijose praeitis susiduria su dabartimi – Jasonas turi galimybę susipažinti su senovinėmis transporto priemonėmis, pavyzdžiui, 1920 metų „Rolls Royce“ ir prisidėti prie jų pritaikymo šiems laikams – paversti jas varomomis elektra.

Dokumentinio serialo režisierius ir vykdomasis prodiuseris – pats Jasonas Momoa, prie kūrybos taip pat prisidėjo vykdomieji prodiuseriai Kyle Wheeleris, Paris Herbert-Taylor bei prodiuseris Jasonas Mendoza.

Po du naujus dokumentinio serialo „Kelyje“ epizodus žiūrovai galės išvysti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją, „Telia Play“ ir „MEGOGO“, kiekvieną ketvirtadienį iki vasario 29 dienos.

Pastaba: Prisegtas anonsas yra pritaikytas JAV rinkai, tad jame minima „Max“ srautinio transliavimo paslauga. Lietuvoje serialas yra prieinamas per „discovery+“ turinį transliuojančias platformas.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „Max“, „HGTV“, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com

Apie „discovery+“:

„discovery+“ yra „Warner Bros. Discovery“ teikiama negrožinio ir realaus gyvenimo turinio srautinio transliavimo paslauga, veikimo pradžioje pasiūliusi plačiausią turinio katalogą. „discovery+“ siūlo daugybę išskirtinių, originalių serialų skirtingiems skoniams, įskaitant gyvenimo būdą ir santykius, namus ir maistą, tikrus nusikaltimus, paranormalius reiškinius, nuotykius ir gamtos istoriją, taip pat mokslą, technologijas ir gamtą, bei aukštos kokybės dokumentinius filmus. Lietuvoje „discovery+“ yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

Facebook Comments