„Iki“ Žmonių ir kultūros departamento vadove tapo Monika Milė

Prekybos tinklą „Iki“ valdančios UAB „Palink“ Žmonių ir kultūros departamento vadove tapo Monika Milė. Ji pakeitė anksčiau šias pareigas ėjusią Editą Jakučionytę-Lukšę.

„Dinamiškoje mažmeninės prekybos srityje prekybos tinklo darbuotojų gerovė yra mūsų įmonės prioritetas. Džiaugiuosi, kad prie „Iki“ komandos prisijungia Monika. Tikiu, kad jos patirtis bus itin vertinga kuriant pozityvią darbo atmosferą, įtraukiant ir motyvuojant gausų darbuotojų kolektyvą“, – sako Nijolė Kvietkauskaitė, UAB „Palink“, valdančios prekybos tinklą „Iki“, generalinė direktorė.

N. Kvietkauskaitė dėkoja 8 metus prekybos tinkle dirbusiai E. Jakučionytei-Lukšei už jos indėlį kuriant šiuolaikišką ir modernią įmonės vidinę kultūrą, nuolatinį dėmesį darbuotojų poreikiams, motyvacinių sistemų ir kitų priemonių darbuotojų gerovei kūrimą bei įgyvendinimą.

„Džiaugiuosi galimybe įsilieti į sėkmingą ir ambicingą „Iki“ komandą, su kuria toliau sieksime užsibrėžtų tikslų. Kartu plėtosime žmogiškųjų išteklių sritį, kad geriausiai išpildytume verslo poreikius, išlaikytume ir pritrauktume talentus bei būtume vieta, kurioje gera dirbti“, – sako M. Milė.

Daugiau kaip 10 metų žmogiškųjų išteklių valdymo patirtį sukaupusi M. Milė prieš tai ėjo Žmonių departamento vadovės pareigas „Eurovaistinėje“, taip pat degalinių tinkle „Circle K“.

Viename didžiausių mažmeninės prekybos tinklų „Iki“ šiuo metu dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Tinklui priklauso 231 parduotuvė, pirmoji Šiaurės Europoje autonominė parduotuvė su „Iki“ prekės ženklu, du logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei trys regioninės kepyklos. „Iki“  taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

Facebook Comments