„Iki“ tęsia plėtrą: atidaryta visiškai nauja parduotuvė Kretingoje

Sparčiai atsinaujinimo ir plėtros planus vykdantis prekybos tinklas „Iki“ artėjant šventėms Kretingoje atidarė dar vieną naują, šiuolaikišką parduotuvę. Trečiadienį, gruodžio 14-ąją, parduotuvė duris atvėrė Šventosios g. 54. Investicijos į jos įrengimą siekė beveik 0,8 mln. Eur.

„Naujas parduotuves atidarome ten, kur jos yra laukiamos pirkėjų. Atsižvelgiame į klientų lūkesčius, įpročius ir siekiame, kad apsipirkimo patirtis jiems būtų lengva bei patogi. Pagal tai kruopščiai formuojame išdėstymą bei asortimentą. Šioje parduotuvėje pasirūpinome plačiu šviežių vaisių ir daržovių pasirinkimu, kokybiška šviežia mėsa bei žuvimi, taip pat švenčių metu itin aktualiais kulinarijos ir konditerijos skyriais“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Nauja „Iki“ parduotuvė – jau trečioji Kretingoje. Ji bus patogiai pasiekiama tiek miesto gyventojams, tiek atvykstantiems iš Palangos.

1210 kv. m prekybiniame plote įrengti erdvūs šviežių vaisių ir daržovių, sveriamos mėsos bei karštų jos gaminių, šviežios žuvies ant ledo, pieno, konditerijos, duonos skyriai. Pastarajame siūloma ne mažiau kaip tris kartus per dieną kepamos duonos ir bandelių.

Naujoje parduotuvėje Kretingoje įrengtos net 6 savitarnos kasos „IKI Bitutė“. Taip pat čia veikia ir 3 paprastos kasos.

Parduotuvėje buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, įdiegus LED apšvietimą, vienoje parduotuvėje sutaupoma maždaug 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Pakeitus LED apšvietimą ir įdiegus išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O atnaujinus šaldymo įrangą į modernesnę ir tvaresnę, energijos suvartojimas sumažėja beveik perpus.

Naujoji parduotuvė bus atvira kasdien nuo 8 val. iki 22 val., tačiau šventiniu laikotarpiu jos darbo laikas keisis. Gruodžio 24-ąją, Kūčių dieną, parduotuvė dirbs trumpiau – nuo 8 iki 20 val. Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, kaip ir kitos tinklo parduotuvės „IKI Kretinga Akmenos“ nedirbs, o gruodžio 26-ąją dirbs nuo 9 iki 20 val.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, „Iki“ parduotuvės dirbs nuo numatytos darbo pradžios iki 20 val., o pirmąją Naujųjų metų dieną, sausio 1 d. – nuo 10 val. iki 18 val.

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 237 parduotuvės, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę su „Iki“ prekės ženklu. Tai pirmoji tokia parduotuvė Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ bei nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”
„Iki“ tęsia plėtrą: atidaryta visiškai nauja parduotuvė Kretingoje

Facebook Comments