„Iki“ pataria: 5 būdai, kaip sutaupyti

Norite sutaupyti? Tuomet parduotuvėje nekalbėkite telefonu, atsikratykite senų įpročių rinktis tuos pačius produktus, kišenėje turėkite pirkinių sąrašą, o virtuvėje – papildomą laisvą spintelę arba bent jau lentyną šaldiklyje. Anot Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, šie patarimai padės sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko, o taip pat sumažins iššvaistomo maisto kiekį.

„Kiekvieną dieną dirbame tam, kad „Iki“ pirkėjai kuo mažiau pajustų kainų pokyčius. Nepaliaujame rūpintis jų poreikiais, skatiname atsakingą vartojimą, nuolat pristatome įvairiausių taupymo programų. Be to, pastebėjome, kad sutaupyti norintys pirkėjai vis dažniau renkasi „Iki“ bei „Clever“ prekes, todėl plečiame privačių prekių ženklų produktų asortimentą ir šioms linijoms taikome ypatingas nuolaidas“, – sako V. Budrienė.

Visiems, norintiems sutaupyti, „Iki“ parengė kelis patarimus, kurie padės parduotuvėse išleisti mažiau.

Pradžia: planavimas ir „Iki“ kainų leidinys

Daugelis yra girdėję patarimą neiti į parduotuvę, kai kamuoja alkis, nes tokiu būdu galima įsigyti per daug ar net visai nereikalingų produktų. To išvengti pavyks, jei patiekalus ir jiems reikalingus pirkinius susiplanuosite iš anksto. Susidarę visos savaitės meniu, galėsite ir įvertinti, ar patiekalai yra pakankamai įvairūs bei maistingi, taip pat išvengsite maisto švaistymo.

Be to, bus lengviau pasinaudoti ir geriausiomis „Iki“ taikomomis akcijomis. Jos kiekvieną pirmadienį atnaujinamos skaitmeniniame „Iki“ kainų leidinyje, kurį rasti galima „Iki“ internetinėje svetainėje bei išmaniojoje „Iki“ programėlėje. Patogu tai, kad būtent pirmadienį programėlėje atsinaujina ir patrauklūs „IKI Pigintuvo“ kainų pasiūlymai. Čia pirkėjai iš jiems pateiktų papildomų 4 nuolaidų gali išsirinkti 2 būtent jiems reikalingiausias.

Patinka „Iki“ nuolaida? Atlaisvinkite spinteles ir šaldiklį

Jei tikrindami „Iki“ leidinio ar „IKI Pigintuvo“ pasiūlymus, nudžiugote dėl savo mėgstamam produktui taikomos akcijos – įvertinkite, ar galėtumėte įsigyti didesnį jo kiekį. Ypač, jei tai ilgesnio galiojimo prekė, pavyzdžiui, prieskoniai, aliejus, medus, kava, švaros ar valymo priemonės. Beje, gera „Iki“ kaina daugiau įsigyti galima net ir greitai gendančių produktų. Mėsą, žuvį, kai kuriuos vaisius, uogas ar net pieno produktus tinkamus vartoti išsaugosite juos tiesiog užšaldę.

Taip pat, įsigijus daugiau tokių produktų, iš jų iš pradžių galima pasigaminti didesnį kiekį mėgstamo patiekalo ir tik tada jį užsišaldyti porcijomis. Tokiu būdu sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko.  Šaldiklyje turėsite sultinio, tešlos, troškinio, blynelių, varškėčių ar su cukrumi pertrintų vaisių tyrės desertams tiems atvejams, kai skubėsite ar tiesiog nenorėsite ilgai suktis virtuvėje.

Žinomiausia prekė – nebūtinai geriausia. Ar jau išbandėte „Clever“?

Kalbant apie mėgstamiausius produktus – kada paskutinį kartą išbandėte naują prekių ženklą? Daugelis renkasi vis tas pačias prekes vien tik iš įpročio ir dėl laiko stokos. Tačiau tendencijos rodo, kad vis daugiau žmonių atranda privačių prekių ženklų produktų linijas, tokias kaip „Iki“ ar „Clever“.

Po šiomis etiketėmis dažnai slepiasi lygiai tokios pat ar net geresnės sudėties produktai nei po populiariausių gamintojų prekių ženklais, tačiau juos įsigyti neretai galima žymiai pigiau. Privačių „Iki“ prekių ženklų linijų asortimentas itin platus –  nuo maisto produktų iki higienos, švaros ar gyvūnų ėdalo prekių. Kitą kartą, kai jūsų mėgstamam sviestui, pienui, vištienai ar šampūnui nebus nuolaidos – išbandykite privataus „Iki“ prekių ženklo produktą, gali būti, kad atrasite savo naują favoritą.

Kodėl „Iki“ verta apsipirkti rytais ir vakarais?

Nuolaidas „Iki“ skelbia ne tik savaitei ar dar ilgesniam laikui – kai kurios galioja tik tam tikromis valandomis. Jei dažnai apsiperkate vakarais, nepraeikite pro kepinių ir konditerijos skyrius. Vietoje šviežiai keptoms bandelėms ir duonai po 20 val. „Iki“ kasdien taiko ypatingas nuolaidas, o „Pagaminta IKI“ konditerijos gaminius vakarinėmis valandomis įsigyti galima net perpus pigiau.

Beje, šiemet „Iki“ parengė malonių staigmenų ir tiems, kurie apsilanko parduotuvėje rytais. Kasdien iki 10 val. suteikiama net 30 proc. nuolaida „Iki“ kulinarijos gaminiams. Be to, iki šios valandos perkant du kruasanus – trečią galite pasiimti nemokamai. Šie jau vizitine prekybos tinklo „Iki“ kortele tapę kepiniai tinka ne tik pusryčiams – papildyti kumpiu, sūriu, daržovėmis, žuvimi ar kitais mėgstamais priedais, jie gali tapti ir puikiais pietumis darbe. Minėtos nuolaidos nėra taikoma „Akcija“ ar „Išpardavimas“ pažymėtoms „Iki“ prekėms, taip pat kartu su specialiais „IKI Premija“ lojalumo kortelės nuolaidų pasiūlymais.

„Iki“ pataria: išbandykite kelis triukus

Pirkinius planuojate iš anksto, naudojatės „Iki“ nuolaidų pasiūlymais, jūsų virtuvės spintelės užpildytos „Iki“ ir „Clever“ produktais, tačiau norėtumėte sutaupyti dar daugiau? Pasinaudokite dar keliomis sumanaus apsipirkimo gudrybėmis: į parduotuvę eikite tik su sąrašu, bet be kompanijos, apsipirkimo metu nekalbėkite telefonu, o taip pat – atraskite maisto į namus pristatymo paslaugą.

Kaip tai padės sutaupyti? Blaškymasis ir pokalbiai parduotuvėje veikia taip pat kaip alkis – nė nepastebėję galite pripildyti krepšelį nereikalingomis prekėmis. To išvengsite, o dar ir laiko sutaupysite, jei atrasite „Iki“ maisto prekių į namus pristatymo paslaugą. Elektroninėje „Iki“ parduotuvėje jums tereikės patogiai užsisakyti reikalingus produktus, o „LastMile“ kurjeriai jums juos pristatys iki pat durų. Ši paslauga teikiama penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. 

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

Facebook Comments