„Iki“ įtvirtina lyderystę: dar labiau mažina kainas – siūlo 29 proc. pigesnį sviestą

Prekybos tinklas „Iki“, sausio pabaigoje paskelbęs apie daugiau nei 100 pieno produktų kainų mažinimą, įtvirtina lyderystę ir mažina privataus prekės ženklo „Iki“ sviesto kainą. Nuo vasario 11 d. „Iki“ prekių ženklu pažymėtą sviestą pirkėjai galės įsigyti 29 proc. pigiau. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, kainų mažinimas turi būti sistemingas ir ilgalaikis procesas, kurį labiausiai pajustų pirkėjai.  

„Praėjusį mėnesį, atsiradus galimybei prekybos tinklui pieno produktų iš gamintojų įsigyti pigiau, pirmieji ėmėmės lyderystės ir sumažinome jų kainas pirkėjams. Džiaugiamės, kad tai paskatino ir kitus rinkos dalyvius imtis ilgalaikių kainų mažinimo priemonių. Nuolat ieškome būdų, kurie padėtų mūsų pirkėjams sutaupyti, todėl 29 proc. sumažinome vieno populiariausių mūsų tinklo privačių prekių ženklų „Iki“ sviesto kainą. Stebime situaciją, ieškome naujų galimybių ir pirmiausia pokyčius taikome tiems produktams, kurių kaina ypač jautri vartotojams“ – sako V. Budrienė.

„Iki“ ženklu pažymėtas 82 proc. riebumo sviestas (170 g) nuo šiol vietoje 2,39 Eur kainuos 1,69 Eur. Mažinamų kainų pokytis „Iki“ tinkle taip pat jau palietė ir populiarius „Pieno žvaigždžių“ produktus – pieną, grietinę, varškę. 

„Esame už laisvę rinktis. Pas mus pirkėjas už palankią kainą gali įsigyti ne tik mūsų privačios etiketės prekių, bet ir populiariausių, pirkėjų mėgstamiausių prekių ženklų produktus. Jam nereikia rinktis tik iš vieno gamintojo“, – sako V.Budrienė. 

Negana to, prekybos tinklas ypač daug dėmesio skiria tiek vienkartinėms ar trumpalaikėms, tiek ilgalaikėms taupymo programoms. Tarp jų – itin didelio pirkėjų dėmesio susilaukęs „IKI Pigintuvas“, taip pat prekybos tinklo „Iki“ ir mobiliosios programėlės #walk15 iniciatyva – už žingsnius gaunamos nuolaidos vaisiams bei daržovėms. Taip pat nuolat peržiūrimi ir kas savaitę atnaujinami nuolaidų pasiūlymai kainų leidinyje, papildomai taikomi valandiniai pasiūlymai ar nuolaidos tam tikroms prekių kategorijoms.

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 237 parduotuvės, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė jau dvi autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Tai pirmos tokios parduotuvės Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ bei nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę. Šiemet prekybos tinklas „Iki“ buvo įvertintas prestižiškiausiu „Top Employer 2023 Lietuva“ sertifikatu.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

Facebook Comments