„Iki“ informuoja, kaip apsipirkti saugiai atšaukus ekstremaliąją situaciją

Vyriausybei trečiadienį paskelbus, kad nuo gegužės 1 dienos nutraukiama ekstremalioji situacija, prekybos tinklas „Iki“ rekomenduoja pirkėjams ir toliau vadovautis saugaus apsipirkimo patarimais. Kaip teigia Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė, nors kaukių dėvėjimas ir atstumo laikymasis išlieka tik rekomendacinio pobūdžio, pirkėjai raginami išlikti sąmoningi bei atsakingi.

„Nuo gegužės 1-osios keičiasi beveik dvejus metus galiojusi tvarka ir reikalavimai. Vis dėlto ir toliau skatiname savo pirkėjus būti budrius, kad apsipirkimas būtų kaip įmanoma saugus. Laikytis 2 metrų atstumo ir dėvėti medicinines kaukių nėra privaloma, tačiau kiekvienas pirkėjas gali taikyti šias priemones, kad apsaugotų save ir kitus“, – sako „Iki“ komunikacijos vadovė.

Pasak V. Budrienės, atšaukus ekstremaliąją situaciją apsauginiai kasų skydai ir toliau lieka. Pirkėjai visose „Iki“ parduotuvėse galės pasinaudoti dezinfekantais. Pirkėjų ir darbuotojų prašoma laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, higienos, dažnai plauti rankas. Pirkėjai skatinami planuoti apsipirkimą ir apsipirkti su pirkinių sąrašu, naudotis savitarnos kasomis, kuriose galima apsipirkti greitai ir patogiai, ar pirkti internetu per programėlę „LastMile“.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

Facebook Comments