„Iki“ gimtadienio loterija: laimėtojai įteikti visureigio rakteliai, o didysis prizas dar laukia

Visus metus savo 30-ąjį gimtadienį švenčiantis prekybos tinklas „Iki“ nudžiugino dar vieną lojalią pirkėją. Trečiadienį Vilniuje „Iki“ žaidimo „30 mums, svajonių namai Jums!“ laimėtojai buvo įteikti visureigio „Toyota C-HR“ automobilio rakteliai. Tačiau prizai nesibaigia – iki metų pabaigos dar galima laimėti net 2 automobilius bei kvapą gniaužiantį didįjį „Iki“ gimtadienio prizą – 150 tūkst. eurų vertės svajonių būstą.

„Norime, kad „Iki“ gimtadienis būtų šventė ne tik mums, bet ir visiems mūsų pirkėjams, todėl jį švenčiame bei prizus dalijame ištisus metus. „Iki“ gimtadienio žaidime naujutėlaičiais automobiliais jau apdovanojome net 28 lojalius „Iki“ pirkėjus. Nors iki metų pabaigos liko tik kiek daugiau nei savaitė – loterija nesibaigia, o didysis 150 tūkst. eurų vertės prizas svajonių būstui įsigyti – dar laukia“, – sako Andrejs Dudko, prekybos tinklo „Iki“ rinkodaros vadovas.

Patiko paprastas „Iki“ žaidimo formatas

„Iki“ žaidimo „30 mums, 30 automobilių Jums“ nugalėtoja – pensininkė Vida Raitienė, gyvenanti Klaipėdoje. Naujojo „Toyota C-HR“ automobilio savininkė pasakoja, kad sudalyvauti šioje loterijoje ją sudomino netikėtas loterijos formatas – bilieto pirkti nereikėjo, užteko tiesiog užregistruoti „Iki“ pirkimo čekį.

„Šalia namų esančioje „Iki“ parduotuvėje lankausi dažnai. Patogu ir man labai patinka „Iki“ asortimentas. Pamačiau, kad vyksta žaidimas, ir pagalvojau, kodėl gi jame nesudalyvavus. Mane sužavėjo šio žaidimo paprastumas. Norint jame dalyvauti, tereikėjo aktyvuoti „Iki“ pirkimo čekį. Loterijose dalyvauju nedažnai. O ir šioje pradėjau ne nuo pačios pradžios. Nors laimėti nesitikėjau, šis prizas labai maloniai nustebino. Tai – nuostabi kalėdinė dovana mano šeimai“, – sako V. Raitienė.

Klaipėdietė pasakoja, kad buvo užregistravusi ne vieną „Iki“ pirkimo čekį.

„Nors kiekvienas, dalyvaudamas loterijose, turbūt tikisi laimėti, aš daug vilčių nedėjau. Mąsčiau, kad daug žmonių apsipirkinėja „Iki“ parduotuvėse, todėl mažai šansų, kad pasiseks būtent man. Šis automobilis – pirmasis ir didžiausias iki šiol laimėtas mano prizas“, – šypsosi V. Raitienė.

Visgi, visureigio laimėtoja pati jo vairuoti nežada: „Turiu tris vairuojančius šeimos narius, todėl manau, kad šią problemą – lengvai išspręsime.“

Iki metų galo: dar 2 „Iki“ loterijos automobiliai ir 150 tūks. Eur būstui

Nors metai eina į pabaigą – „Iki“ žaidimas „30 mums, 30 automobilių Jums“ dar tęsiasi. Iki pat metų pabaigos pirkėjai galės dalyvauti žaidime ir laimėti didįjį „Iki“ gimtadienio prizą – 150 tūkst. eurų būstui įsigyti. Laimėtojas galės pats nuspręsti, kokie yra jo svajonių namai: galbūt tai butas mieste su dideliu balkonu, o gal – jauki sodyba ramioje vietoje prie ežero.

Iš viso per metus „Iki“ pirkėjams išdalins net 30 hibridinių automobilių „Toyota C-HR“. 28 automobiliai jau įteikti laimėtojams, o likę 2 – dar laukia savo naujųjų savininkų. Šie automobiliai yra stilingi ir veržlūs, susiejantys kelionių komfortą, draugiškumą aplinkai ir ateities technologijas. Jie itin patogūs tiek kelionėms mieste, tiek ilgoms išvykoms užmiesčio keliais.

„Iki“ gimtadienio žaidimo prizų laimėtojai nustatomi atsitiktinės atrankos būdu. Siekiant užtikrinti visišką žaidimo taisyklių atitikimą, laimėtojų atrinkimą stebi nepriklausomos audito kompanijos atstovai.

„Iki“ žaidimas „30 metų mums, 30 automobilių Jums“ vyksta iki 2022 m. gruodžio 31 d. Žaidime kviečiami dalyvauti „Iki“ pirkėjai, kurie „Iki“ ir „Iki Express“ parduotuvėse perka prekių už 10 Eur ir daugiau su lojalumo kortele IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS. Pirkėjams sugeneruojamas 1 žaidimo bilietas, kurį aktyvavę jie gali dalyvauti žaidime. Išsamios žaidimo taisyklės skelbiamos www.iki.lt. Kuo daugiau bilietų – tuo daugiau galimybių laimėti. Žaidimo bilietas sugeneruojamas www.iki.lt asmeninėje „Mano IKI PREMIJA“ paskyroje.

 

 

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”

Facebook Comments