Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

IKI akcijos: kaip jas sužinoti pirmam?


iki

Turbūt kiekvienam yra buvę taip, kai per televiziją pamatai viliojančią reklamą, kad štai, kaip tik šiuo metu taip ilgai planuotam pirkiniui prekybos centre taikoma nuolaida. Puiki proga sutaupyti, pagalvoja dažnas ir išskuba apsipirkti. Bet štai atvykus į prekybos centrą nustebina nemaloni staigmena – prekių su akcija kiekis buvo ribotas ir Jūs pavėlavote, o suskubę atvykti greičiau išpirko Jūsų taip išsvajotą pirkinį. Todėl tam, kad taip nenutiktų dažnas pirkėjas stebi, kokios prekybos tinklų, tokių kaip IKI akcijos skelbiamos šiuo metu. Kaip apie jas sužinoti pirmam?

Akcijų leidinys

Kiekvienas Lietuvoje veikiantis prekybos tinklas, nesvarbu, prekiauja maisto produktais ar statybinėmis medžiagomis, leidžia savo akcijų leidinį, kuriame informuoja pirkėjus apie šiuo metu galiojančius geriausius pasiūlymus tinke. Tad toks informacinis leidinys yra puiki galimybė pirmam sužinoti apie tai, kokių akcijų tikėtis. Dažniausiai akcijų leidiniai išleidžiami savaitei, savaitgaliui ar net sezonui ir pasirodo kiek ankščiau nei pradeda galioti čia išspausdinamos akcijos. Tad net ir netikėtai užsukę į prekybos centrą, nepatingėkite pačiupti informacinio leidinio. Juk gal būtent rytoj pradės galioti Jums aktualus prekės pasiūlymas.

Lankykitės parduotuvėje dažniau

Nors esame pripratę, kad prekybos tinklų kaip ir IKI akcijos dažniausiai apjungia visą tinklą, iš tiesų kiekviena tinklo parduotuvė gali taikyti sau patinkančią kainodarą. Pavyzdžiui, kai kurių prekių parduotuvėje neišperka, o likučio grąžinti nesinori. Tuomet pavienės parduotuvės gali nuspręsti ir paskelbti akcijas, kurios galioja būtent šioje parduotuvėje. Tad jei tikrai mėgstate pasinaudoti specialiais pasiūlymais, nevenkite lankytis ne tik savo pamėgtoje parduotuvėje, bet ir užsukti į netoliese esančias kitas. Galbūt ten skelbiama akcija, kurios nėra jokioje kitoje prekybos tinklo parduotuvėje.

Stebėkite konkurentus

Nors dauguma pirkėjų turi savo pamėgtus prekybos tinklus, pavyzdžiui, vieniems labiau priimtinos IKI akcijos, kiti mieliau renkasi kitą prekybos tinklą. Visgi, jeigu iš tiesų norite sutaupyti net perkant kasdienius pirkinius, verta stebėti ne tik savo pamėgto pardavėjo, bet ir jo konkurentų pasiūlymus. Tokią galimybę suteikia specialios platformos, tokios kaip www.raskakcija.lt. Čia galima susipažinti su visomis šiuo metu skelbiamomis akcijomis ir išsirinkti, kur šiandien pirkti ne tik maisto produktus, bet ir buities prekes ir sutaupyti.

 

 

Facebook Comments