Ieškantiesiems naujos atostogų krypties: šaltąjį sezoną kvies keliauti į spalvingąjį Maroką, saulėtąją Tenerifę ir įspūdingąjį Dubajų

Artėjant rudens bei žiemos atostogų sezonams, tarptautinis kelionių organizatorius skelbia pradėsiantis poilsiautojus skraidinti ne tik į Egiptą, bet ir į Maroką, Dubajų ir Tenerifę. Kaip pažymi „Coral Travel“ rinkodaros vadovė Baltijos šalims Olga Belova, dėl labiau nei įprastai užpildytų Turkijos ir Egipto kurortų, šie metai kaip niekad tinkami pažinčiai su kiek ramesniais Maroko miestais.

Šaltuoju metų laiku kassavaitinius skrydžius į spalvotąją Maroko sostinę Marakešą pradedantis kelionių organizatorius teigia, jog populiariausiems kurortams plyštant nuo poilsiautojų kiekio, ši kelionių kryptis ne tik leis atsipūsti nuo minios žmonių, bet ir nustebins įvairiapusiškumu, kultūra ir svetingumu.

„Nors Marokas, kaip atostogų kryptis, lietuviams nebėra naujiena, tačiau pirmieji iš kelionių organizatorių čia pasiūlėme organizuotas išvykstamojo turizmo programas. O kadangi Maroke pamatyti ir nuveikti tikrai yra ką, savo spektre turėsime aktyvaus poilsio pažintines programas, aplankant Marakešą, Kasablanką, Fesą bei kitus žinomus Maroko miestus. Nuotykių ieškotojus kviesime pažinti Sacharos dykumą, o norinčiuosius pailsėti – palei Atlanto vandenyną besidriekiančius Agadyro bei As Suvaira (Essaouira) kurortus“, – Maroko kryptį pristato O. Belova.

Baltijos šalyse veikiantis tarptautinis kelionių organizatorius lapkričio–kovo mėnesiais kiekvieną penktadienį iš Vilniaus, Rygos bei Talino vykdys skrydžius į Marakešą. Į Dubajų taip pat skaidrins iš visų trijų Baltijos šalių sostinių net du kartus per savaitę – penktadieniais ir sekmadieniais. Toks skrydžių intensyvumas leis lanksčiai planuoti skirtingos trukmės atostogas tiek šeimoms su vaikais, tiek nuotykių ieškantiems keliautojams. Tuo tarpu Tenerifę pasiekti bus galima tik iš Rygos ir Talino oro uostų.

Latvijos oro linijos „AirBaltic“, skraidinsiančios organizatoriaus keleivius šiomis žiemos atostogų kryptimis, džiaugiasi ne tik pradėta partneryste, bet ir galimybe Baltijos šalių gyventojams plėsti kelionių žemėlapį palyginti dar mažai pažintomis šalimis.

„Žiemos sezono laisvalaikio skrydžių programą kuriame jau kelerius metus, tad džiaugiamės pradėtu bendradarbiavimu su „Coral Travel“, kuris leido mūsų tinklui pristatyti dar vieną naują kryptį. Marakešas bus pirmasis mūsų planuotas kelionės tikslas Afrikoje. Kartu sujungę jėgas leidžiame savo klientams dar patogiau pažinti pasaulį“, – sako „AirBaltic“ pardavimų viceprezidentas Toms Andersons.

Magiška šalis, įkandama kiekvieno kišenei

Kaip pasakoja O. Belova, turimas viešbučių pasirinkimas Maroke leidžia pagal poreikius išsirinkti sau tinkantį labiausiai – nesvarbu, keliaujate su šeima, esate nuotykių ieškotojas, o galbūt ieškote prabangos. Todėl kryptis turėtų tapti populiari poilsiaujantiesiems tiek ekonomiškiau, tiek mėgstantiesiems atostogų metu neskaičiuoti.

„Kadangi kaip kelionių organizatorius esame jau trisdešimt metų sėkmingai veikiančio pasaulinio koncerno dalis, dėl didelės turimos viešbučių pasiūlos visiems poilsiaujantiems galime kelionės tipą pritaikyti pagal kiekvieno pageidavimus ir piniginę. Taip pat žinome, jog lietuviams labai svarbi ir pažintinių ekskursijų pasiūla – patirti šį nuostabų kraštą bus galima keliaujant su patyrusiu kelionės vadovu net per aštuonis miestus“, – apie galimybes geriau pažinti šalį pasakoja O. Belova

Norintiesiems maksimalios autentikos, Marokas tuo tikrai pasiruošęs pasirūpinti – populiaru apsistoti vadinamuose riaduose, skaičiuojančiuose ne vieną amžių ir pasižyminčiuosiuose unikaliomis architektūros detalėmis.

„Tik Marokui būdingas architektūros tipas – riadas – yra tas pats viešbutis, tik gerokai mažesnis. Kai kuriuose jų – vos 10 kambarių, tad personalas garantuoja išskirtinį rūpestį. Tai vos kelių aukštų pastatai, vidiniame kiemelyje turintys sodą ir baseiną. Tokiame viešbutėlyje išties pasijusite lyg 1001 nakties pasakoje“, – Maroko unikalumą išskiria „Coral Travel“ atstovė.

Marokas išties pilnas pasiūlymų – šioje kultūroje turgus užima svarbią vietą, tad gyvenimas ten tartum verda nuo ryto iki gilios nakties, kuomet prekybos paviljonai virsta užkandinėmis, pasirodymų bei muzikos aikšte, taip viliodamas turistų akis. O kurortai, esantys prie Atlanto vandenyno, savo galybe traukia kaituotojus, banglentininkus ar tiesiog vandens mylėtojus.

„Marokas dar išsiskiria ir tuo, jog savo klientams siūlome pamėginti viešbučius užsisakyti tik su pusryčiais ar vakariene. Be abejo, siūlome ir viskas įskaičiuota servisą, tačiau Maroko virtuvė, kaip ir pati šalis, yra ypatingai spalvota, tad keliautojus kviečiame patirti šį autentiškumą už viešbučio teritorijos“, – teigia O. Belova.

Kelionių kryptis diktuoja įvykiai pasaulyje

Dėl įtemptos geopolitinės bei ekonominės situacijos keičiasi ir keliautojų įpročiai – pabrangęs kuras bei pailgėję skrydžių laikai, galima sakyti, priartino tolimesnius kurortus. Kainos bei kelionės trukmės prasme, nebeliko didelio skirtumo tarp Maroko, Egipto ar Dubajaus.

„Šį sezoną dėl drastiškai išaugusių kuro kainų kelionės kaštai pabrango vidutiniškai daugiau nei 150 eurų asmeniui. Todėl sąlyginai nedidele kaina bei priimtinu aptarnavimo lygiu pasižymėję Egipto kurortai praranda šį pranašumą. Kylančios kainos Egiptą gali palikti be ekonominės krypties etiketės, tad natūralu, jog išaugs populiarumas kitur – būtent todėl į savo krepšelį nusprendėme įtraukti Maroką“, – situaciją rinkoje nušviečia O. Belova. 

Itin patogu tai, jog dėl nesklandumų aviacijos srityje, kuomet masiškai atšaukiami skrydžiai ir keliaujančiųjų atostogos pakimba ant plauko, kelionių organizatoriaus specialistai su iškilusiomis problemomis pasirūpina už jus. Be to, bagažas bei visi reikalingi pervežimai jau yra įskaičiuoti į kelionės paketą.

„Visi suprantame, jog raktas į ramų bei sklandų atostogų laiką yra kruopštus planavimas. Didžiąją dalį šio planavimo padaro mūsų komanda – tereikia įsivardinti savo norus ir galimybes, o mes jums pateiksime labiausiai tinkančius pasiūlymus. Tad kviečiame kreiptis į mūsų partnerius – kelionių agentūras, parduodančius mūsų kelionių paketus, arba užsisakyti tiesiogiai iš mūsų, taip leidžiant jums užsitikrinti maksimalų komfortą“, – rinktis kviečia „Coral Travel“ rinkodaros vadovė Baltijos šalims.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB
Ieškantiesiems naujos atostogų krypties: šaltąjį sezoną kvies keliauti į spalvingąjį Maroką, saulėtąją Tenerifę ir įspūdingąjį Dubajų

Facebook Comments