Į Lietuvą žengė elektromobilis „GWM ORA“: pradėta prekyba

Pirmieji „GWM ORA 03“ automobiliai jau atvyko į Lietuvą, o prekyba jais, užtikrinant greitą pristatymą, pradėta šį savaitgalį. Apžiūrėti ir išmėginti automobilį galima Vilniuje bei Kaune, oficialiu platintoju tapo „JMA centras“. Automobilio kaina prasideda nuo 24,995 eurų, pirkėjai taip pat gali pasinaudoti valstybės parama, kuri, įsigyjant naują elektromobilį, siekia 5000 eurų.

„Mūsų siekis – pirmauti Baltijos šalių elektromobilių rinkoje. „GWM ORA 03“ yra ryškus ir žaismingas prekės ženklas, kuris įkūnija vartotojams draugiškas inovacijas. Mūsų bendradarbiavimas su platintoju „JMA centras“ dar labiau sustiprina galimybę tapti lyderiu. Tikime, jog mūsų partnerio reputacija ir personalizuotas požiūris į klientą padės pasiekti iškeltus tikslus. Vienas iš jų – iki 2026 m. parduoti 1600 automobilių“, – teigia „International Motors Nordic“ pardavimų direktorius Baltijos šalims Ringo Rahumeel.

„GWM ORA 03“ gaminamas su dviejų skirtingų talpų baterijomis. Prie pirmiausiai pristatomo 48 kWh modelio netrukus prisijungs ir 63 kWh versija. Šie du elektromobiliai leis nuvažiuoti atitinkamai 310 ir 420 km atstumus. Pirmiausiai pasirodančio elektromobilio bateriją nuo 20 iki 80 proc. bus galima įkrauti per 38 minutes, o galingesnės talpos – per 46 minutes. Elektromobiliuose įrengtos visos būtinos sistemos, kurių tikimasi iš šiuolaikinio automobilio: 360 laipsnių kamera, prie priekyje važiuojančio automobilio prisitaikanti kruizo kontrolė, pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema, įvairūs įspėjamieji signalai ir stabilumo kontrolė. „ORA“ interjere taip pat naudojamos sintetinės medžiagos, pagamintos tik iš tvarių medžiagų.

 „GWM ORA 03“ buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis „Euro NCAP“ mažų šeimos automobilių kategorijoje. Be to, „Green NCAP“ programoje, kurioje automobiliai vertinami už aplinkosaugos rodiklius – švarų orą, energijos suvartojimo efektyvumą ir išmetamo CO2 kiekį, jis buvo įvertintas aukščiausiu balu. Esant 11 kW įkrovimo galiai, į automobilio akumuliatorių patenka 93,2 proc. tinklo energijos – tai vienas didžiausių efektyvumo rodiklių, kuriuos kada yra užfiksavęs „Green NCAP“. 

„GWM ORA 03“ iš kitų elektromobilių išsiskiria įspūdingu garantijų paketu: elektromobiliui suteikiama net 5 metų gamyklinė garantija be ridos apribojimo, 8 metų / 160 000 km. ridos baterijos garantija, 5 metų kėbulo dažų garantija ir 12 metų antikorozinė garantija be ridos apribojimo.

Kiti šio elektromobilio modeliai Lietuvą pasieks metų bėgyje.

 Apie „Great Wall Motor“

„Great Wall Motor Co., Ltd.“ (GWM) yra tarptautinė automobilių gamintoja, įkurta Kinijoje 1984 m. Bendrovei priklauso keli prekių ženklai. Taip pat bendrovė įtraukta į Honkongo ir Šanchajaus vertybinių popierių biržas. Siekdama užtikrinti aukštos kokybės standartus, „GWM“ palaiko strateginę partnerystę su tokiais žinomais tarptautiniais tiekėjais, tokiais kaip „Continental“, „Bosch“, „Webasto“, „BorgWarner“, „ZF“ ir „Hella“. Be to, įkurta bendra įmonė su „BMW“, kuri gamins automobilį „MINI“ vienoje iš „GWM“ aukštųjų technologijų automobilių gamyklų. „GWM“ turi daugiau nei 100 dukterinių įmonių, kuriose dirba virši 60 tūkst. darbuotojų. Bendrovė kasmet parduoda apie 1 300 tūkst. transporto priemonių, iš kurių 700 tūkst. – už Kinijos ribų (Australijoje, Pietų Afrikoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Pietų Azijoje, Vidurio Rytuose ir Europos rinkose). 

Apie „International Motors Nordic“

„International Motors Nordic AB“ yra „International Motors Group“, įkurtos 1976 m. Jungtinėje Karalystėje, priklausančios vienai šeimai ir veikiančios visame pasaulyje transporto priemonių, nekilnojamojo turto ir finansų srityse, dukterinė įmonė. Grupėje visame pasaulyje dirba apie 500 darbuotojų. „International Motors Nordic“ taip pat atstovauja „GWM“ ir „Isuzu“  Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir pikapų prekės ženklui „Isuzu“ Švedijoje. „International Motors Nordic“ 1991 m. pristatė „Subaru“ Baltijos šalyse ir nuo to laiko sėkmingai dirba – šiandien „Subaru“ čia užima didžiausią rinkos dalį visame pasaulyje.

Daugiau informacijos apie automobilį: https://gwmcars.lt

Pranešimą paskelbė: Paula Zlatkutė, UAB „INK agency“

Į Lietuvą žengė elektromobilis „GWM ORA“: pradėta prekyba


Į Lietuvą žengė elektromobilis „GWM ORA“: pradėta prekyba


Į Lietuvą žengė elektromobilis „GWM ORA“: pradėta prekyba


Į Lietuvą žengė elektromobilis „GWM ORA“: pradėta prekyba

Facebook Comments