Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Į Lietuvą sugrįžtantys „BrainStorm“: „Tai – mūsų vieta“

Legendinės latvių grupės „BrainStorm“ gerbėjus pasiekė geros žinios. Ateinančiais 2020 metais, balandžio 4 d. Palangoje, Palangos koncertų salėje muzikantai surengs įspūdingą savo 30-ies metų istoriją atspindintį koncertą „Muzika ir istorijos“. Tai – konceptuali programa, kuri sužavės klausytojus ne tik jų mėgstamiausiomis mintinai išmoktomis dainomis, bet ir netikėtu bendradarbiavimu su kitais Lietuvos atlikėjais. „BrainStorm“ būgnininkas Kaspars Roga sukūrė unikalų šou, įtraukdamas pasitelkdamas dar niekur neviešintus vaizdo įrašus iš grupės archyvo ir lengvąją dramaturgiją.

Koncerte skambės visos dainos, pažyminčios grupės istoriją. „Lidmašīnas“ yra pagrindinis jaunųjų „BrainStorm“ hitas, „My Star“ pasiekė „Eurovizijos“ finalą, o „Maybe“ nutiesė grupei tarptautinį kelią. „Nothing Lasts Forever”, „Wonderful Day”, „A Day Before Tomorrow”, „Colder”, „Thunder Without Rain” – šioms dainoms „BrainStorm“ parinks ikoniškiausias tiek publikos jau pamėgtas, tiek premjerines kompozicijas. 

„Bėgant metams mes aiškiai supratome, kad tai – mūsų vieta. Kartu mes grįžtame prie savo šaknų: muzikos, draugystės, džiaugsmo. Prie to, kas užima didžiulę mūsų gyvenimo dalį ir padeda kurti naujus dalykus“, – pasakoja grupės lyderis Renaras Kauperis. 

Iš šios grupės sklinda gintaro šiluma. Baltų intelektualai užtikrintai ir švelniai sprogdina stadionus. „BrainStorm“ dar yra vadinami „smėlio dėžės ansambliu“, nes šie vaikinai sugebėjo padaryti neįtikėtiną dalyką – tikrą vaikišką draugystę iš provincijos kiemo perkelti į pasaulio sceną.

„Kiekvienas rytas prasideda nuo apšilimo ir kavos su medumi. Išeiname pasižvalgyti: žuvėdros, rėkiančios virš Rygos, medžiai, metantys paskutinius auksinius lapus, artėjanti žiema. Koncertas yra gyvenimo dalis, kuris vyksta kiekvieną dieną. Mes ruošiamės kasdien ir be galo laukiame pasirodymų Lietuvoje“, – teigia Renaras Kauperis. 

„BrainStorm“ fenomenas yra trijų kalbų kultūrų susiliejimas: latvių, rusų ir anglų. Grupė iš mažos Rytų Europos šalies tampa visuotiniu reiškiniu, panaikinančiu sunkumus versti dainų eilutes iš vienos kalbos į kitą. Jų darbas su legendiniu Antonu Corbinu, ikoninių „Depeche Mode“, U2, „Red Hot Chilli Peppers“ ir „Metallica“ nuotraukų autoriumi, suteikia „BrainStorm“ tarptautinį pripažinimo indeksą.

Šią vasarą „BrainStorm“ grojo festivaliuose „Ural Music Night“, „Life Fest“ ir „Chernozem“, o Sankt Peterburge jie surengė unikalų namų festivalį ant stogo. Be to, liepos 20 d. Latvijoje „BrainStorm“ baigė turo „Skārda bungu Ture“ („Wonderful Day“) turą, kuris subūrė daugiau nei 150 000 žmonių šešiuose miestuose – tai absoliutus grupės ir Baltijos šalių rekordas.

„BrainStorm“ yra išleidę 22 albumus įvairiomis kalbomis, tačiau grupės muzikinė viršūnė visada yra gyvi pasirodymai. Balandžio 4 d. Palangoje, Palangos koncertų salėje „BrainStorm“ tai dar kartą įrodys Lietuvos publikai.

Bilietus platina: Kavava.lt ir Ekase.lv/lt. Pirmąsias tris dienas stovimus bilietus galima įsigyti pigiau, už 20 Eur, vėliau kaina kils iki 25 Eur.

Pranešimą paskelbė: Živilė Brazė, Brainstorm Records LTD

Facebook Comments