Į „Eurovaistinę“ grąžinamos klientų pasiilgtos paslaugos

Laisvėjant karantino sąlygoms, „Eurovaistinėse“ vėl bus galima pasitikrinti kraujospūdį, atlikti veido odos, plaukų, vitaminų ir venų amžiaus tyrimus, klientai vaistinėse galės rasti produktų mėginius. Vaistinėse ir toliau bus naudojamos karantino metu įprastomis tapusios apsaugos priemonės, o darbuotojų bei klientų saugumas ir toliau išliks prioritetu.

Karantino pradžioje „Eurovaistinėse“ buvo nustota tikrinti veido ir plaukų būklę, kraujagyslių biologinį amžių, atlikti vitaminų kiekio organizme tyrimą, matuoti kraujospūdį, tačiau laisvėjant karantino sąlygoms šios paslaugos atnaujinamos jau nuo gegužės 18 d.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad šios permainos buvo svarbios, siekiant suteikti klientams iki karantino jau įprastas konsultacijas. „Klientai ateina į vaistinę norėdami gauti kuo daugiau ir kuo tikslesnių patarimų, tačiau be papildomų tyrimų tai ne visada įmanoma, todėl mums buvo labai svarbu užtikrinant saugumą ir sugrąžinti šiuos tyrimus“, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė.

Vaistininkai pastebi, kad pavasarį daugiau žmonių skundžiasi įvairiomis odos problemomis, dėl vitaminų trūkumo atsiradusiu nuovargiu, todėl vaistinėse atliekami tyrimai leidžia tiksliau nustatyti problemą ir pasiūlyti efektyvesnių priemonių, kurios padėtų ją spręsti.

Taip pat nuo pirmadienio vaistinėse vėl bus pradedami naudoti kraujospūdžio matuokliai, nes tai gali būti naudinga ankstyviems kraujospūdžio ligų atvejams diagnozuoti. Kraujospūdį pasimatuoti galima visose „Eurovaistinėse“.

Šiuo metu dirba 260 „Eurovaistinių“ visoje Lietuvoje, dalis jų yra laikinai uždarytos. Vaistinės vis dar dirba karantino darbo laiku. Visi tyrimai nemokami, išankstinė registracija nebūtina, tačiau susitarti dėl tinkamo laiko galima kiekvienoje konkrečioje vaistinėje, kontaktus galite rasti čia: https://www.apie-eurovaistine.lt/vaistiniu-darbo-laikas-karantino-metu/.

Plaukų tyrimas, venų amžiaus tyrimas ir vitaminų tyrimas atliekamas Ozo g. 25 (PC Akropolis), Vilnius.

Veido odos tyrimai atliekami šiose vaistinėse:

Sausio 13-osios g. 2-1, Vilnius,

Mindaugo g. 11, Vilnius,

Ozo g. 25 (PC Akropolis), Vilnius,

Upės g. 9 (PC VCUP), Vilnius,

Ukmergės g. 369 (PC BIG), Vilnius,

Gedimino pr. 18, Vilnius,

Savanorių pr. 255-2, Kaunas,

Karaliaus Mindaugo g. 49-1, Kaunas,

Taikos pr. 61 (PC Akropolis), Klaipėda,

Taikos pr. 141 (PC BIG), Klaipėda,

Aido g. 8-1 (PC Akropolis), Šiauliai,

Tilžės g. 109 (Saulės miestas), Šiauliai.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB

Facebook Comments