„Huawei AppGallery“ jau galima rasti ir Lietuvos internetinės prekybos lyderį

Visuose naujuose „Huawei“ išmaniuosiuose telefonuose, pradedant P40 įrenginių serija, iš anksto įdiegta „AppGallery“ programėlių parduotuvė aktuali ir lietuviams. Nuolat plečiant siūlomų programėlių asortimentą, čia savo vietą randa ir Lietuvos įmonės. Visai neseniai prie „AppGallery“ prisijungė vieni elektroninės prekybos lyderių šalyje „Pigu.lt“.

 

„Kaip lyderiaujanti e. parduotuvė, visada stengiamės būti žingsniu priekyje ir nepraleidžiame progos išbandyti naujų kanalų, naujų kelių. Stengiamės būtų ten, kur ir mūsų klientai, tad ne išimtis – ir „Huawei AppGallery“. Trijose Baltijos šalyse veikiančių mūsų e. parduotuvių mobiliąsias programėles įkėlę jau stebime pirmuosius šimtus atsisiuntimų. Tikimės, kad ateityje šio kanalo populiarumas dar augs“, – sako „Pigu.lt“ rinkodaros vadovas Ernestas Kačerauskas.

 

Kaip priduria „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Justė Karpavičiūtė, šiandien „AppGallery“ iš viso galima rasti daugiau nei 50 tūkst. mobiliųjų programėlių, o lietuviški produktai taip pat yra tarp prioritetų.

„Lietuvoje mūsų telefonai yra išties populiarūs, todėl stengiamės jų savininkams garantuoti kuo daugiau funkcionalumo. Nuolat didiname lietuviškų programėlių pasiūlą, įrenginių savininkams siūlydami patogiau apsipirkti, skaityti lietuviškas naujienas, klausytis radijo, sumokėti mokesčius ir rinktis daugelį kitų paslaugų“, – sako J. Karpavičiūtė.

Ji teigia besidžiaugianti, kad lietuviški savo sričių lyderiai jungiasi prie „AppGallery“ platformos. Naršydami „AppGallery“ lietuviai taip pat gali rasti „Ignitis“, „Viena sąskaita“, šalyje veikiančių mobiliojo ryšio operatorių ir kitų organizacijų programėles.

„Nuolat kontaktuojame su šalyje veikiančiomis įstaigomis ir verslo bendrovėmis, kad lietuviams suteiktume patogesnį priėjimą prie teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių. Galime patikinti, kad ateityje „AppGallery“ parduotuvė siūlys dar daugiau lietuviams naudingų vietinių programėlių“, – kalba „Huawei“ atstovė J. Karpavičiūtė.

Bendrovės atstovė priduria, kad daugelį programėlių, įskaitant ir lietuviškas, naudotojai taip pat sėkmingai gali persikelti iš savo senojo telefono. Tam bereikia pasinaudoti „Huawei“ sukurtu sprendimu.

„Kadangi naujieji P40 serijos įrenginiai veikia „Android“ pagrindu, iki šiol naudotas programėles su „Phone Clone“ jūs sėkmingai galite persikelti iš savo senojo „androido“. Be abejo, platų programėlių asortimentą rasite ir „AppGallery arba oficialiose kūrėjų svetainėse“, – sako J. Karpavičiūtė.

Daugiau informacijos: https://consumer.huawei.com/lt/

 

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

 

Susisiekite su mumis:

Justė Karpavičiūtė

„Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse

juste.karpaviciute@huawei.com

Tel. nr. +370 695 95176

Pranešimą paskelbė: Sandra Paškauskaitė, UAB „INK agency“
„Huawei AppGallery“ jau galima rasti ir Lietuvos internetinės prekybos lyderį

Facebook Comments