Helovino nuotaikai sukurti – 4 šiurpūs filmai ir laidos

Šiurpios istorijos kaitina fantaziją ir priverčia sulaikyti kvapą. O kada joms geresnis metas nei dabar, artėjant Helovinui, lietuviškai dar vadinamam Šiurpnakčiu? Šia proga „discovery+“ siūlo siaubo filmų, serialų ir laidų kolekciją, kurioje tyrėjai nagrinės mįslingiausias istorijas apie tragediją Diatlovo perėjoje, gliaudys Osbourne’ų šeimos paslaptis ir intriguos pasakojimais apie velnio išvarymą ir užkeiktas Airijos vietas.

Dėl mirčių kaltas… sniego žmogus?

Iki šių dienų įvairiausiomis legendomis ir neįtikėčiausiomis versijomis apipintas Diatlovo perėjos incidentas prisimintas filme „Sniego žmogaus ataka“ (angl. Yeti Massacre). Filme pasakojama, kaip 1959 m. žiemą Uralo kalnuose buvo rasti mįslingomis aplinkybėmis žuvusių 9 slidininkų kūnai.

Ar Igorio Diatlovo vadovaujami žygeiviai tapo kruvinų skerdynių aukomis? Jei taip, kas dėl to kaltas? Galbūt tai legendinio sniego žmogaus darbas? Šokiruojantys įrodymai nušviečia siaubingą Diatlovo perėjos incidentą naujomis spalvomis.

Šiurpins istorijos apie velnio išvarymą

Tikinčius nuolatine gėrio ir blogio dvikova prie ekranų sukvies serialas „Eli Roth pristato: egzorcistų legionas“ (angl. Eli Roth Presents: The Legion of Exorcists). Šešiose serialo dalyse netrūks šiurpą keliančių istorijų: dvasios kariais save vadinantys dvasininkai ir demonologas dalysis savo asmeniniais išgyvenimais ir patirtimi kovojant su nežemiškomis, griaunančiomis jėgomis.

Garsus amerikiečių kino režisierius ir prodiuseris E. Roth valandos trukmės serijose prakalbins garsiausius Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) egzorcistus. Prieš velnią kovojantys serialo herojai pasakos apie išvarymo seansus, kuriuose nuo kančių buvo išvaduojami apsėsti žmonės bei atskleis, ko reikia, norint įveikti blogį.

Kruvinos Osbourne’ų šeimos paslaptys

Laidų vedėjas, roko scenos veterano Ozzy Osbourne’o sūnus Jackas Osbourne’as leidžiasi į netikėtų ir bauginančių atradimų kelionę, atvedusią jį prie giminės ištakų. Kaip toli nueiti išdrįs su protėvių sielomis užmegzti ryšį panoręs Jackas?

Šioje dviejų dalių laidoje pasakojama, kaip paranormalaus tyrimo metu J. Osbourne’as kartu su Australijos vaiduoklių medžiotojų komanda tyrinėja labiausiai apsėstą Australijos vietą – Hobarto miestą Tasmanijoje. Čia buvo įkalinti, kankinti ir žiauriai nužudyti 75 000 britų, kurių įpykusios sielos iki šiol neranda nusiraminimo prakeiktoje saloje. Tyrimas įsibėgėja, kai J. Osbourne’as randa savo šeimos pavardę nuteistųjų sąraše…

Airiją purto paranormalūs reiškiniai

Populiari laidų vedėja Vogue Williams pakviečia amerikiečių mediumą Chrisą Flemingą ir jo komandą ištirti paranormalios veiklos suaktyvėjimą visoje Airijoje. Pasinaudodami savo žiniomis ir specifiniais gebėjimais laidos „Išgąsdinta Airija“ (angl. Spooked Ireland) tyrėjai atskleidžia paslaptis, mitus ir žmogžudystes, slypėjusias labiausiai užkeiktose Airijos vietose.

Pirmus du iš šių filmų ir laidų jau galima peržiūrėti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją, „Telia Play“ ir „MEGOGO“, o likę du žiūrovų ekranus pasieks Helovino išvakarėse.

„discovery+“ siaubo filmų, serialų ir laidų kolekcijoje – ir daugiau kvapą gniaužiančių istorijų: „Šokiruojantys dokumentai: skrydžio vaiduokliai“, „Šokiruojantys dokumentai: lėlės Roberto prakeiksmas“, „Eli Roth pristato: Mano apsėstas augintinis, „Rolando Doe egzorcizmas, „Šauksmas: tikroji istorija“ ir kiti.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, „CNN“, „DC“, „Eurosport“, „HBO“, „Max“, „HGTV“, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, „TLC“, „Magnolia Network“, „TNT“, „TBS“, „truTV“, „Travel Channel“, „Max“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie „discovery+“:

„discovery+“ yra „Warner Bros. Discovery“ teikiama negrožinio ir realaus gyvenimo turinio srautinio transliavimo paslauga, veikimo pradžioje pasiūliusi plačiausią turinio katalogą. „discovery+“ siūlo daugybę išskirtinių, originalių serialų skirtingiems skoniams, įskaitant gyvenimo būdą ir santykius, namus ir maistą, tikrus nusikaltimus, paranormalius reiškinius, nuotykius ir gamtos istoriją, taip pat mokslą, technologijas ir gamtą, bei aukštos kokybės dokumentinius filmus. Lietuvoje „discovery+“ yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

Helovino nuotaikai sukurti – 4 šiurpūs filmai ir laidos

Facebook Comments