HBO pristato dokumentinį filmą „Davidas Holmesas. Berniukas, kuris liko gyvas“

„Berniuku, kuris liko gyvas“ visame pasaulyje žinomose knygose ir filmuose vadinamas jaunasis burtininkas Haris Poteris, tačiau tokį apibūdinimą galima pritaikyti ir realiam žmogui, susijusiam su magišku J. K. Rowling sukurtu pasauliu. Naujas HBO dokumentinis filmas atskleidžia kaskadininko, Danielio Radcliffe’o dublerio Davido Holmeso istoriją. „Davidas Holmesas. Berniukas, kuris liko gyvas“ (angl. David Holmes: The Boy Who Lived) jau prieinamas Lietuvos žiūrovams.

Filme pasakojama istorija apie kaskadininką Davidą Holmesą, talentingą paauglį gimnastą iš Esekso (Anglija), kuris tapo Danielio Radcliffe’o dubleriu kaskadininku pirmajame Hario Poterio filme, kai Danieliui buvo vos vienuolika metų. Dokumentiniame filme Davido gyvenimas fiksuojamas nuo paaugliškų dienų iki dramatiškai pasikeitusios suaugusiojo kasdienybės.

Per dešimt metų tarp Davido ir Danielio užsimezga stiprus tarpusavio ryšys, tačiau priešpaskutiniame Hario Poterio filme įvykusi tragiška nelaimė filmavimo aikštelėje – Davido patirta stuburo trauma – paralyžiuoja vaikiną ir apverčia jo pasaulį aukštyn kojomis. Kai Danielis ir artimiausi kolegos kaskadininkai telkiasi palaikyti Davidą ir jo šeimą, būtent nepalaužiama Davido dvasia tampa didžiausiu jų stiprybės ir įkvėpimo šaltiniu.

Filme netrūksta nuoširdumo kupinų kadrų iš D. Holmeso asmeninio gyvenimo, nufilmuotų per pastarąjį dešimtmetį – nuo kaskadininko darbų užkulisių iki dabartinio jo gyvenimo scenų, intymių interviu su pačiu Davidu, Danieliu Radcliffe’u, draugais, šeima ir buvusia komanda. Filme atspindimos universalios temos: gyvenimas su sunkumais, augimas, tapatybės kūrimas nenuspėjamame pasaulyje ir tarpusavio santykiai, kurie mus sieja ir skatina kilti aukštyn.

Dokumentinio filmo vykdomasis prodiuseris – Danielis Radcliffe’as, režisierius – Danas Hartley. Lietuvos žiūrovai jau dabar gali jį peržiūrėti per HBO „Telia Play“ platformoje ir „Go3“ televizijoje.

Pastaba. Prisegtas anonsas yra pritaikytas JAV rinkai, tad jame minima „Max“ srautinio transliavimo paslauga. Lietuvoje serialas yra prieinamas per HBO partnerius.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie HBO:

HBO yra vienas labiausiai gerbiamų ir novatoriškiausių pramogų prekių ženklų pasaulyje, siūlantis kultines, apdovanojimus pelniusias programas per HBO televizijos kanalus ir srautinio transliavimo platformą „Max“, kuri 2023 m. gegužės 23 d. pradėjo veikti JAV. „Warner Bros. Discovery“ priklausantis HBO siūlo platų vaizdo turinio asortimentą, kuriame – ir naujausi gerbėjų pamėgti serialai „Paskutinieji mūsiškiai“, „Drakono namai“, „Baltasis lotosas“, „Euforija“, „Baris“ ir „Palikimas“, ir kultiniais tapę pavadinimai, tokie kaip „Sostų karai“, „Sopranai: mafijos kronika“, „Seksas ir miestas“, „Karo vilkai. Desantininkai“ ir „Blakė“.

Pranešimą paskelbė: Rytis Gerlikas, UAB „coagency”

HBO pristato dokumentinį filmą „Davidas Holmesas. Berniukas, kuris liko gyvas“

Facebook Comments