Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Grupė „Jazz Brothers“ruošiasi magiškam pasimatymui su džiazo gerbėjais

Žmones jungianti muzika, išsiskirianti savo išraiškingumu, polėkiu ir energija – tai džiazas, Lietuvos klausytojų itin pozityviai mėgstamas ir vertinamas įvairiausiuose festivaliuose bei renginiuose. Jau vasario 8 d. į Vilniaus muzikinį teatrą – klubą „Legendos“ džiazo mėgėjus pasimatymui pakvies ir džiazo grandai – profesionalų kvintetas „Jazz Brothers“. Grupėje groja Artūras Chalikovas (gitara),  Rimantas Brazaitis (saksofonas), Arvydas Joffė (mušamieji), Raimondas Dauginas (klavišiniai) ir Ugnius Butkus (bosinė gitara).

Išskirtinį ir labai mielą širdžiai bei ausiai fusion stilių atliekanti grupė, Lietuvos scenoje muzikuojanti jau daugiau kaip dešimtmetį nuolat stebina savo klausytojus naujomis improvizacijomis. „Jazz Brothers“ komanda – neišsemiamas idėjų ir geros energijos šaltinis, nuolat įkvepiantis klausytojus vėl įsimylėti džiazą. Šiemet muzikantų pasirodymą klausytojams dovanoja prodiusavimo kompanija „Ars Libera International“, suorganizavusi Vilnių džiazo magija užbursiantį koncertą.

„Lietuvos klausytojai, kurie kasmet į koncertus ateina vis reiklesni ir vis labiau išlavinę savo meninį skonį, labai mėgsta fusion stilių ir norėčiau pasakyti, kad tikrai jį vertina. Mes negalėjome neįgyvendinti šio projekto, kai scenos senbuvių taip pasiilgo jų ištikimiausi fanai. Buvo malonu matyti po prieš kelis metus įvykusio koncerto laimingus išeinančių žiūrovų veidus. „Jazz Brothers“ klausytojams siūlo išskirtinę programą, kurioje gausų tiek veržlių, tiek lyriškų melodijų, nuoširdumo, pozityvios energijos, draugystės, tobulo ir profesionalaus muzikavimo. Na, ir, žinoma, nepakartojamos romantiškos atmosferos“, – teigia „Ars Libera International“ vadovas Gintaras Kamsiukas.

2001 metais Lietuvos scenose gimusi „Jazz Brothers“ grupė įkurta kompozitoriaus ir gitaristo Artūro Chalikovo, kuris iki dabar sako žinantis, jog šis kvintetas – tai ne atsitiktinumas, o meilę džiazui išpažįstančių giminingų sielų susivienijimas. „Meilė muzikai atsiranda ne dėl naudos ar kitų tikslų, o vien dėl to, kad ji yra. Tokia nepakartojama, neapčiuopiama, kartais sunkiai paaiškinama, tačiau nepaliekanti abejingų. Kai muzikantus jungia tokia meilė muzikai, kai nėra užslėpto naudos ieškojimo, tuomet ir atsiranda tas ryšys. Tokia meilė ir suvienijo džiazo brolius, kurie iki šios dienos liko vieningi, vienas kitą suprantantys ir siekiantys aukščiausios džiazo kokybės“, – teigia A.Chalikovas, grupės narys, o kartu ir meno vadovas. Mat grupė koncertuose atlieka būtent jo kurtas improvizacijas ir melodijas.

Šalia gitaristo nuo pirmųjų grupės įsikūrimo dienų nuolat matomas ir „Jazz Brothers“ energija ir siela – visai Lietuvai pažįstamas nesutramdomasis mušamųjų meistras Arvydas Joffė. Per tiek metų dirbant šioje grupėje, muzikantas neslepia, keitėsi požiūris ne tik į džiazą, bet ir į klausytoją, galiausiai suprantant, jog muzikantui, mylinčiam sceną, itin svarbu – klausytojas. „Klausytojas, kad ir kurioje šalyje jis bebūtų, visuomet yra žmogus. Tai svarbiausia. Žmogus ir Lietuvoje, ir Afrikoje yra toks pats žmogus“, – teigia muzikantas“, – teigia būgininkas A. Joffė.

Per daugiau kaip dešimtmetį gyvuojančios grupės istoriją, „Jazz Brothers“ keitėsi ir vis atsinaujino, išlaikydama ilgamečius džiazo brolius, o į draugiją vis priimdama naujus, džiazui neabejingus profesionalius muzikantus.  „Prisipažinsiu, jog iki šiol nemaniau, kad Lietuvoje yra muzikantų, kurie eksploatuoja šią srovę, o jeigu ir taip, tai galima būtų suskaičiuoti ant dviejų rankos pirštų. Tad man ši patirtis bus labai maloni.“ – teigia boso gitara grojantis U. Butkus.

Pasak U.Butkaus, ko gero, pomėgis vienai ar kitai muzikai yra kažkaip užkoduotas mūsų DNR. Bent aš tuo pradedu įsitikinti vis labiau. Niekas negali paaiškinti, kodėl pirmą kart išgirdus kokią nors muziką, kad ir tokią, kurią vadiname sudėtinga, būname sukrėsti taip, jog stebimės, kaip iki šiol sugebėjome išgyventi be jos. Tad pirmiausia, kad ir kokia muzika bebūtų, mes ją pajaučiame, o vėliau intelektualiai suprantame.

„Jazz Brothers yra kūrybingų žmonių susiėjimas,  kurį vienija didžiulis vidinis noras koncertuoti. Projekto ašis A. Chalikovas – labai muzikalus, kūrybingas ir pozityvus žmogus, o tai atsispindi ir jo kūryboje. Atėjusių klausytojų į šį koncertą laukia tikra muzika, iš savo supratimo, sielos gelmių. Norime nunešti muziką mūsų klausytojams ir labai smagu kai publika tai šiltai priima ir džiaugiasi.“- kalba saksofono virtuozas R. Brazaitis.

Kviečiame praleisti jausmingą ir romantišką vakarą muzikiniame teatre „Legendos“ su svajingojo džiazo virtuozais – grupe „Jazz Brothers“ ir padovanoti savo sieloms džiaugsmo ir atgaivos.                                                                                                  

„Jazz Brothers“ pasirodymas jau vasario 8 d. 19 val. suskambės Vilniuje, muzikiniame teatre-klube„Legendos“.

Klausytojų jau pamėgto koncerto bilietai tirpsta kasdien, tad organizatoriai kviečia bilietais pasirūpinti iš anksto. Juos įsigyti galima TIKETA.LT https://www.tiketa.lt/LT/jazz_brothers_koncerte_kelione_dziazo_ritmu_20373

Pranešimą paskelbė: Gintaras Kamsiukas, Asociacija „Ars Libera“

Facebook Comments