Geriausia automobilių nuoma: kriterijai, kurie padės išsirinkti

Dabar net ir internetu galima patogiai ir greitai išsinuomoti automobilį dienai, savaitgaliui ar net ilgam laikotarpiui. Tačiau, kadangi rinkoje yra daug pasirinkimų, galima netgi sudvejoti dėl to, kuris pasirinkimas bus geriausias. Žinodami, į ką atkreipti dėmesį, ko tikėtis ir kaip elgtis galėsite ne tik turėti sklandžiausią įmanomą patirtį, bet ir apsisaugosite nuo papildomų mokesčių, nesklandumų. Štai, į ką reikia atkreipti dėmesį, jei norite išsinuomoti automobilį.

Viskas prasideda nuo savo poreikių analizės

Pirmas žingsnis galvojant apie bet kokią nuomos paslaugą – įvertinti savo konkrečius poreikius. Atsižvelkite į kelionės pobūdį. Svarbiausi aspektai:

  •   Kelionės tipas – verslas/darbas ar poilsis;
  •   Įveikiamų km skaičius;
  •   Keleivių skaičius;
  •   Bagažo kiekis;
  •   Kelionės tikslas;
  •   Nuomos trukmė (dienos, valandos, savaitės, mėnesiai);
  •   Biudžetas (dienai ir visam laikotarpiui).

Nuo šių faktorių priklausys jūsų laisvė renkantis automobilį bei pačio proceso eiga. Vienos bendrovės siūlo itin prabangius automobilius su vairuotojais ir VIP transportavimu, kitos turi daug economy klasės pasirinkimų, o trečios suteikia lankstumą renkantis, nes siūlo ir ekonomiškus miesto, ir didesnius, talpesnius automobilius.

Žinodami savo poreikius lengviau orientuositės tarp nuomos bendrovių.

Kainų palyginimas

Didžioji dalis vartotojų, kuriuos domina automobilių nuoma, galvoja apie tai, kaip gauti kuo geresnį automobilį už kuo pigiau. Visgi jūs turėtumėte galvoti, kuris tiekėjas siūlo daugiausiai naudos, vertės ir užtikrintumo.

Tad, nors kaina yra labai svarbi renkantis automobilių nuomos paslaugą, tiesiog būtina atkreipti dėmesį į tai, kas dar įeina į kainą, nuomos sąlygos. Labai svarbu pažinti papildomus mokesčius, pavyzdžiui, draudimo išlaidas, kuro sąnaudas (ar galima grąžinti nepilnu baku), ridos limitus ir visus papildomus dalykus, kurių jums gali prireikti, pavyzdžiui, GPS navigacija, vaikiškos kėdutės ir kita.

Kartais tas pasiūlymas, kurio pradinė kaina yra mažiausia, tiek pabrangsta įtraukiant kitas paslaugas, kad tie, kurie atrodė brangesni, pasirodo esantys daug ekonomiškesni. Dėl to skirkite 10-20 minučių visų kainų ir sąlygų palyginimui.

Draudimas – labai svarbus akcentas

Ekspertai mėgsta juokauti, kad automobilio nuoma – tai sprendimas nuo galvos skausmo. Juk savo transporto neturėjimas dažnai sukelia tiek daug nepatogumų, kad gali ir galvą įsiskaudėti. Dėl to besinuomojantys žmonės nori kuo sklandesnės ir ramesnės patirties. Tam yra draudimas.

Aišku, savo vairavimo įgūdžiais pasitiki dauguma, tad visada atrodo, jog verta rinktis pigiausią draudimo paketą. Pasirinkimo laisvė yra didelė, tačiau kiekvienam žmogui svarbu suprasti, kas yra apdrausta ir kas būtų nelaimės atveju. Išskaitos sumos gali būti gerokai didesnės nei mokestis už pilną, premium draudimą. Užtikrinus tinkamą apsaugą galima išvengti didelių finansinių sunkumų įvykus avarijai ir visiškai ramiai judėti savo tikslo link, o ne pergyventi dėl kiekvienos situacijos.

Patogumas ir saugumas jums

Nuomojančios įmonės reputacija negali būti ignoruojama. Pasidomėkite informacija apie tiekėją, raskite atsiliepimus bei įvertinkite informacijos aiškumą interneto puslapyje. Kuo daugiau informacijos pateikiama apie nuomos sąlygas, tuo labiau galima pasitikėti paslaugų teikėju. Operatyvus klientų aptarnavimas yra neįkainojamas, ypač tada, kai nutinka problemos.

Patogumas – paskutinis svarbus aspektas, į kurį norime atkreipti dėmesį. Automobilio paėmimo ir atidavimo vietos gali turėti didelės įtakos jūsų kelionės planams ir pasirinkimui. Ieškokite nuomos paslaugų, kurios yra arti jūsų pradžios ir pabaigos taškų arba siūlo lankstumą ir leidžia grąžinti norimoje vietoje (net ir už papildomą mokestį).

Tuo pačiu reikėtų atkreipti dėmesį į nuomos biuro darbo laiką. Visą parą veikiantys biurai arba galimybė grąžinti 24/7 – labai naudingi pliusai keliaujantiems per oro uostą, arba norintiems maksimalaus lankstumo.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

Facebook Comments