,„Eurovaistinės“ skiepijamas saugus sveikinimosi būdas plinta – vis daugiau žmonių glaudžia ranką prie širdies

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ dar balandį startavo su iniciatyva „Vardan visų sveikatos“, kuria skatinama sveikintis saugiai – pridedant ranką prie širdies. Iniciatyvą palaiko LTeam – Lietuvos olimpinė komanda, televizijos ir radijo laidų vedėjai, etiketo specialistas Arminas Lydeka. Socialiniuose tinkluose plinta žinomų žmonių nuotraukos, kuriose laikomos rankos prie širdies.

Koronaviruso pandemija keičia įprastą bendravimą, žmonės buvo priversit atsisakyti rankų paspaudimo, apsikabinimo ar bučinio į skruostą, tačiau noras parodyti dėmesį ir šilumą artimiesiems niekur nedingo. „Eurovaistinė“ reaguodama į pasikeitusią kasdienybę siūlo saugų sveikinimosi ženklą – prie širdies priglaustą ranką.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, pastebinti, kad šis sveikinimas jau pamažu ima prigyti mūsų visuomenėje. „Vadovaudamasi rekomendacijomis vis dar dirbu iš namų, todėl dažniau sutinku kaimynus, kurie su manimi sveikinasi pridėdami ranką prie širdies. Šis gestas labai organiškai prigijo ir jį labai gera matyti tiek formalioje, tiek ir neformalioje aplinkoje. Pridėta ranka prie širdies net ir laikantis saugaus atstumo suartina bendravimą“, – sako I. Damulienė.

Ranka prie širdies sparčiai prigyja ir vaistinėse, bendraujant su klientais. Socialinėje reklamoje nusifilmavusi vaistininkė Miglė Kazakevičienė sako, kad jau sulaukia taip pasisveikinančių klientų, taip sveikintis stengiasi ir patys vaistininkai.

„Turime darbuotojų, kurie tik dabar sugrįžo į vaistinę po karantino pradžios, tai sutikdami juos pasisveikiname pridėdami ranką prie širdies ir jie patys būdami namie ir matydami reklamą per televiziją matė šį sveikinimosi būdą, todėl lengvai jį priėmė“, – sako vaistininkė.

Anot M. Kazakevičienės, taip sveikinantis aplanko šilti jausmai, šis ženklas labai gilus ir išreiškiantis pasididžiavimą. Vaistininkė sako, kad ranką prie širdies pridėdami sveikinasi ir dėkingumą dažniau parodo vyresni žmonės, jiems šis gestas lengviau prigyja, tačiau jis ima plisti ir tarp jaunimo, klientai priima palankiai taip parodomą dėmesį.

„Eurovaistinė“ kviečia prie iniciatyvos prisidėti visus. Dalintis įamžintomis karantino akimirkomis arba nuotraukomis pridėjus ranką prie širdies galima el. paštu vardan@eurovaistine.lt.

Atsiųsdami nuotrauką asmenys patvirtina savo ar nufotografuotų asmenų sutikimą, jog „Eurovaistinė“ naudotų nuotraukas kampanijos viešinimo tikslais.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB
,„Eurovaistinės“ skiepijamas saugus sveikinimosi būdas plinta – vis daugiau žmonių glaudžia ranką prie širdies

Facebook Comments