Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Europos vartotojų centrų tinklas pristato Europos vartotojams skirtą svetainę eccnet.eu

Nuo 2021 m. gruodžio 16 d. Europos vartotojai atsakymus į jiems kylančius klausimus apie vartotojų teises  galės rasti naujoje Europos vartotojų centrų tinklo (ECC-Net) svetainėje eccnet.eu.

Tarptautinė ECC-Net narių iš Nyderlandų, Airijos, Švedijos, Italijos, Kipro ir Vokietijos komanda dirbo kartu, kad sukurtų aiškų ir išsamų informacijos šaltinį, kur galima būtų rasti atsakymus į aktualius klausimus ir problemas, su kuriomis šiuo metu susiduria vartotojai Europoje. Ši nauja patogi skaitmeninė platforma yra išsamus ir praktiškas vartotojų apsaugos pagal Europos Sąjungos teisę vadovas.

Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net) teikia konsultacijas ir informaciją vartotojams Europoje apie jų vartotojų teises ir teisinę apsaugą perkant ar keliaujant kitoje Europos Sąjungos valstybėje narėje ar Europos Ekonominės Erdvės valstybėje. Bendromis pastangomis sukurta naujoji svetainė pateikia vartotojams praktinių patarimų kaip pasinaudoti savo vartotojų teisėmis ir kur kreiptis pagalbos, jei kyla problemų. Kiekvienas iš Europos vartotojų centrų ir visi kartu kaip tinklas padės kilus tarpvalstybiniam vartotojo-verslininko ginčui ikiteisminiu būdu rasti draugišką sprendimą. Jei prireiks, tiesiogiai susisieks su verslininku ir užtikrins, kad vartotojas būtų informuotas apie savo teises ir gautų profesionalią pagalbą savo gimtąja kalba.

Be daugybės informacijos, svetainėje eccnet.eu rasite visų ES ir tam tikrose EEE šalyse – Norvegijoje ir Islandijoje, esančių Europos vartotojų centrų kontaktus, kuriais galite susisiekti ir pateikti paklausimą ar skundą dėl tarpvalstybinio pobūdžio problemos.

Vartotojai gali rasti svetainę čia: eccnet.eu

Europos vartotojų centrų kontaktus galite rasti čia: eccnet.eu/contact-your-local-ecc

ECC-Net naujienas apie naujos svetainės paleidimą galite rasti Twitter: twitter.com/ECC_web

Šis pranešimas buvo finansuojamas Europos Sąjungos Vartotojų Programos (2014-2020).

Pranešimo turinys atspindi tik autoriaus poziciją bei yra jo atsakomybė; tai negali būti vertinama kaip atspindinti Europos Komisijos ir/ar Vartotojų, sveikatos, žemės ūkio ir maisto programų vykdomosios agentūros (CHAFEA) ir/arba jos teisių perėmėjos Europos inovacijų tarybos ir MVĮ reikalų vykdomosios įstaigos (EISMEA) ar kitos Europos Sąjungos institucijos poziciją. Europos Komisija ir Agentūra neprisiima jokios atsakomybės už pateiktos informacijos panaudojimą.

Pranešimą paskelbė: Rasa Tiaškevičienė, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba

Facebook Comments