Estijoje vyks didžiausias tantra festivalis „High On Life“

Kasmetinis tantra festivalis „High On Life“ šiais metais renginio dalyvius pasitinka šūkiu „Atsiverkime meilei“. Seminarus ir praktinius užsiėmimus vesiantys lektoriai kvies dalyvius pajusti vienybę su savimi ir mus supančia aplinka, mokys įsiklausyti ir išgirsti savo bei partnerio poreikius.

Festivalis vyks liepos 16-21 d. greta Talino esančiame Adila Camp komplekse. Užsiėmimus ves garsiausi tantra filosijos lektoriai iš Tailando, Havajų, Indijos ir kt. pasaulio šalių.

Tantra stovyklos programoje – net 15 skirtingų užsiėmimų kiekvieną dieną. Festivalio svečiai bus kviečiami užsiimti joga ir meditacija, mokysis praktinių masažo paslapčių, gamins organinį maistą, gilins tantra filosijos žinias.  

Viena garsiausių festivalio lektorių – ilgametę patirtį turinti tantra specialistė iš Tailando Sanna Sanita. „High On Life“ festivalyje S. Sanita ves 3 paskaitas ir praktinius užsiėmimus apie intymumą, ekstazę ir kūniško artumo puoselėjimą. Jos užsiėmimuose dalyvaujančios poros sustiprina seksualinį potraukį partneriui, atkuria prarastą emocinį ryšį.

Dar vienas ne mažiau garsus svečias iš Indijos – Swami Sachidananda. Jogos ir meditacijos guru dalinsis žiniomis apie kvėpavimo diktuojamą „Vinyasa“ jogą, ves praktinius seminarus. Lektorius ne tik baigė jogos filosofijos studijas, bet yra ir diplomuotas jogos terapeutas.

Festivalis skirtas žmonėms, norintiems geriau pažinti ir išmokti mylėti save, atsikratyti suvaržymų, naujai pažvelgti į partnerį ir sustiprinti tarpusavio ryšius. Renginio programa pritaikyta plačiai auditorijai – nuo jaunimo iki brandaus amžiaus žmonių, kurie domisi naujomis savęs pažinimo galimybės.

„High On Life“ tantra festivalis Estijoje vyksta jau septintus metus. Tai didžiausias šalyje tokio pobūdžio renginys, kasmet sutraukiantis minias dalyvių. Tikimasi, jog šiais metais į festivalį atvyks per 300 dalyvių iš įvairių šalių.

Daugiau informacijos apie festivalį ir bilietus galite rasti čia https://highonlifefestival.com/

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Facebook Comments