Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Durex Elite – prezervatyvų rūšis, kurią verta žinoti

Durex EliteKalbant apie populiariausius Durex gamintojų prezervatyvus, vienas iš dažniausiai minimų prezervatyvų pavadinimų yra Durex Elite. Tai labiausiai perkama šio prekės ženklo apsisaugojimo priemonių rūšis, ir tam yra tikrai labai daug priežasčių. Pirmiausia, šie gamintojai yra vieni garsiausių visame pasaulyje, todėl vartotojai žino, kad jų produkcija galima pasitikėti. Tačiau apie juos vertėtų pakalbėti kur kas daugiau.

Šių priemonių plotis yra 56 milimetrai, o toks išmatavimas tinka didžiajai daliai mūsų populiacijos. Beje, tai yra vidutinis prezervatyvų plotis. Žinoma, tokie skaičiai negali būti labai tikslūs, kadangi per visą istoriją buvo atlikti vos keli tyrimai, kurių metu buvo bandyta nustatyti vidutinį penio ilgį. Tokie tyrimai buvo vykdomi pasitelkiant gatvėje sutiktus savanorius, o tokiomis specifinėmis aplinkybėmis tik nedidelė dalyvavusių vyrų dalis galėjo patirti erekciją. Taigi, vidutiniai skaičiai yra tik preliminarūs. Bet kuriuo atveju, akivaizdu, kad toks plotis tinka daugeliui.

Pastarieji Durex Elite prezervatyvai ne tik nesusilpnina lytinio akto metu patiriamų pojūčių, bet taip pat ir suteikia didžiulę apsaugą. O šie du veiksniai, tai yra tinkama jautrumo ir apsaugos pusiausvyra yra pagrindinis tikslas, kurio siekiama, kuriant idealius prezervatyvus. Akivaizdu, kad kuo mažiau jaučiate prezervatyvą lytinių santykių metu, tuo geresnė jo kokybė.

Jeigu klaustumėte, kurį prezervatyvą jums būtų galima rekomenduoti, nežinant jūsų penio ilgio, apimties, formos, alergijų ir kitų dalykų, būtų galima drąsiai rekomenduoti įsigyti būtent šią Durex gamintojų prezervatyvų Elite rūšį. Remiantis statistika, tai yra prezervatyvas, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius. Vien žinant aukščiau minėtus dalykus, tikrai nekyla jokių klausimų, kodėl šios apsisaugojimo priemonės yra tokios populiarios.

Suprantama, kad visuomet patariama nebijoti eksperimentuoti. Tai leidžia išsiaiškinti, kurios prezervatyvų rūšys jums tinka geriausiai. Galbūt vieniems kels problemų lateksas, o tuo tarpu kiti dėl to neturės jokių rūpesčių, bet pastariesiems netiks prezervatyvų dydis. Situacijų yra daugybė, tačiau ir prezervatyvų pasiūla – didžiulė. Tačiau Durex Elite yra būtent tie, kurie nenuvilia nei vieno.

Be to, verta paminėti, kad šie prezervatyvai turi daugiau lubrikanto nei kitos jų rūšys, o galvutės forma yra švelni ir plona. Tokiu būdu sukuriamas didesnis komforto pojūtis ir galima mėgautis aštresniais pojūčiais. Durex gamintojai atliko puikų darbą. Jų ilgi, sudėtingi ir daug pastangų reikalaujantys tyrimai bei bandymai nenuėjo veltui. Elite prezervatyvai yra puikus to pavyzdys.

Pabaigai būtų galima pasakyti, kad visi patikimų gamintojų prezervatyvai saugo nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiniu keliu plintančių ligų taip pat efektyviai. Visi jie yra pažymėti CE ženklu, o tai reiškia, kad yra originalūs ir atitinka aukščiausius standartus. Todėl, kaip jau patarėme, nebijokite išbandyti įvairių prezervatyvų, o pirmiausia įsigykite Durex Elite ir patys įsitikinkite jų kokybe bei efektyvumu.

Facebook Comments