Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Drabužiai vaikams internetu: Ar tikrai internete mažos kainos?

drabuziai vaikamsDabar visi drabužiai vaikams siūlomi mažiausiomis kainomis, nes prasidėjo didieji prekių išpardavimai, per kuriuos galima viską įsigyti daug mažesnėmis kainomis. Gaila, tačiau kai kurie žmonės galvoja, kad visi tie išpardavimai vykdomi tik tradicinėse pirkimo vietose t.y. prekybos centruose bei parduotuvėse, tačiau reikėtų pabrėžti, kad ir elektronine prekyba užsiimantys verslininkai šiuo metu gali pasiūlyti ne ką prastesnes akcijas. Būtent internetu ir turėtų būti perkami visi drabužiai vaikams, nes jų kainos čia geresnės ne tik per išpardavimus, bet ir įprastais sezonais. Internete daugelis parduotuvių jau irgi nuleido vaikiškų drabužių kainas, todėl tėvams tai būtų puiki proga sutaupyti pinigų.

Be abejo, reikia pabrėžti, kad vaikiškų drabužėlių pirkimo metu reikia šiek tiek privengti tų pardavėjų, kurie prekyba užsiima skelbimų portaluose. Matote, ten gausu nelegalių pardavėjų, kurie esant nesklandumams, vargu ar leis jums pasinaudoti jūsų vartotojų teisėmis. Tiesiog tokie pardavėjai nežiūri į jokius įstatymus, jie nemoka mokesčių ir t.t. Iš tokių asmenų, kurie užsiima nuolatine nelegalia prekyba, tikrai neverta pirkti jokių vaikiškų rūbelių. Jeigu norite jų išvengti, tai paprasčiausias būdas atskirti legalius pardavėjus nuo nelegalių yra tas, jog kiekvienas turi pateikti sąskaitą faktūrą apmokėjimui, o jeigu jos nepateikia niekas, tai vadinasi, jog pardavėjas prekiauja nelegaliai.

Kas liečia drabužėlių pirkimą iš patikimų el. parduotuvių, tai ten saugumu galite būti garantuoti. Senai veikiančios el. parduotuvės siūlo ne tik kokybiškų rūbelių asortimentą, bet ir itin mažą jų kainą. Tai reiškia, kad net ir aukščiausios kokybės vaikiškus rūbelius kiekvieni tėveliai gali įsigyti už mažesnę kainą. Prekybos centruose dažniausiai siekiama gauti maksimalią naudą, o tėvai tuos rūbelius perka  nors ir supranta, kad kainos kiek per didelės. Internetu perkant rūbelius vaikams, to galima išvengti, nes pats parduotuvių pasirinkimas yra didesnis ir kiekvieną jų aplankyti galima žymiai paprasčiau.

Internetu užsakomi drabužiai vaikams turėtų atkeliauti vos per kelias dienas. Tai taikoma tuomet kai perkama iš tiesioginių pardavėjų, o ne tarpininkų. Kartais pristatymas būna ir dar greitesnis – siekiantis vos dieną ar dvi.

Facebook Comments