Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Dėl koronaviruso prevencijos trumpinamas PPC „Ozas“ darbo laikas

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“, reaguodamas į susiklosčiusią situaciją ir Vyriausybės nurodymus imtis koronaviruso riziką mažinančių veiksmų, nuo kovo 16 d. laikinai trumpina darbo laiką. Saugant darbuotojų ir lankytojų sveikatą bus taikomos dar griežtesnės, nei reikalauja oficialūs institucijų nurodymai, priemonės.

„Maxima XXX“ ir vaistinės „Apotheka“ bei „BENU vaistinė“ nuo kovo 16 d. kasdien dirbs nuo 10 iki 20 val. Visos kitos prekybos ir pramogų centre veikiančios parduotuvės, kavinės ir restoranai bus atviri tik aštuonias valandas – nuo 12 val. iki 20 val.

„Darbuotojų ir lankytojų saugumas mums labai svarbus. Stebime situaciją ir aktyviai reaguojame į visus Vyriausybės reikalavimus, skirtus sumažinti viruso plitimo riziką. Nuo šio penktadienio, laikydamiesi institucijų nurodymų, laikinai sustabdėme pramogų erdvių veiklą. Savo iniciatyva nusprendėme priimti sprendimą ir dėl laikino sutrumpinto darbo grafiko, kuris ateityje bus koreguojamas atsižvelgiant į būsimą situaciją“, – teigia „Ozą“ valdančios bendrovės „NEPI Rockcastle Lithuania“ mažmeninės prekybos turto valdytojas Antanas Kemėšis.

Nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. prekybos ir pramogų centre „Ozas“ laikinai neveikia kino teatras „Multikino“, sporto klubas „VS-Fitness“, pramogų erdvė „Atrakcionai.lt“, baleto studija „Evolution“, „Karate akademija“, šokių studijos „Todes“ ir „šok/šok“.

Prekybos ir pramogų centre jau prieš kurį laiką imtasi visų prevencinių priemonių, užtikrinančių aukštus higienos standartus: prie prekybos centro įėjimų, tualetų, taip pat restoranų ir kavinių zonose pakabinti rankų dezinfekavimo priemonių dozatoriai. Nuolat dezinfekuojamos dažniausiai liečiami paviršiai ir lankomos erdvės: dezinfekuojami tualetai, turėklai, rankenos, eskalatorių ir travelatorių porankiai, poilsio zonos, liftai, restoranų ir kavinių erdvės. Prekybos centras yra reguliariai vėdinamas. Matomose vietose prekybos centro lankytojams pateikta svarbi informacija, skatinanti sąmoningumą ir higienos taisyklių laikymąsi.  Prekybos ir pramogų centro komanda taip pat padeda visiems savo partneriams diegti prevencines priemones, kurių reikalauja valdžios institucijos.

Pranešimą paskelbė: Inga Petrauskaitė, UAB „INK agency“

Facebook Comments