Dainininkė Marija Grabštaitė: ne įpakuoti niekučiai, bet mes esame didžioji dovana

Sugriežtėjus karantino sąlygoms, su poreikiu drastiškai keisti žiemos švenčių planus susiduria ir atlikėja bei „Coca-Cola“ Kalėdų ambasadorė Marija Grabštaitė. Nepaisant to, atlikėja bei jos artimieji ir toliau, kaip ir kiekvienais metais, yra pasiruošę puoselėti kalėdines tradicijas ir šeimos papročius bei dalintis geromis emocijomis.

Atsiradus prievolei švęsti mažame artimiausių žmonių rate, žiemos šventės jaunam žmogui gali atrodyti lyg vienatvės periodas, kai stokojama pozityvių emocijų, bet jaunoji dainininkė mano, kad per Kalėdas ir Naujuosius šiais metais nedera nukabinti nosies. Nors šventinė atmosfera nėra tokia, kaip įprasta, dainininkės manymu, ateinančios dienos gali suartinti visus.

Anot jos, tinkamas nusiteikimas ir atvirumas šventės nuotaikai gali kasdienybę nušviesti ryškiau nei kalėdinės lemputės ir dekoracijos. Šiuo metu jos šeimoje dar daugiau dėmesio skiriama tarpusavio palaikymui – gerai nuotaikai, švelniam žodžiui ir atidžiam išklausymui. Atlikėja neslepia, kad Advento metas ir pačiai išėjo į naudą, nes atsirado laiko išties susikoncentruoti į svarbius žmones, savo ir jų poreikių išpildymą.

Nors šiemet nepavyks pasidaryti profesionalios kalėdinės fotosesijos su šeima, Marija nusprendė nepaleisti šios kasmetinės tradicijos ir savo šeimos portretą pieš pati: „Mūsų namuose dovanomis įprasta apsikeisti Kūčių vakarą. Iki tol pabandysiu mūsų šeimą nupiešti animuotai ir iš to turėtų gimti šeimos paveikslas, kuris atiteks tėvams. Manau, tai bus nuoširdesnė dovana, nei bet koks įprastas šventinis niekutis iš elektroninės parduotuvės. Tokį požiūrį, kad svarbiausia dovanos dalis yra nuoširdumas, man nuo vaikystės diegė tėvai,“ – savo planais dalinosi mergina.

„Kaip ir daugelyje šeimų, manojoje didžiosios žiemos šventės yra neatsiejamos nuo specifinio šiam periodui skirto maisto ruošimo. Kasmet per Kalėdas gaminame ausytes iš tešlos. Tai mūsų šeimos kasmetinis skanėstas, kurio receptą puoselėjame, kaip svarbų šventinio stalo atributą,“ – pasakojo Marija.

Jaunosios atlikėjos žiemos šventes visad lydi Kalėdų klasika tapę filmai. Tarp jų būtinai turi būti ir įvairios „Hario Poterio“ bei „Vienas namuose“ dalys, nors Marija prisipažįsta „Hario Poterio“ filmus pradėjusi žiūrėti jau kiek ankščiau.

Taip pat šventinę atmosferą namuose kuria vis suskambanti daina „Have Yourself a Merry Little Christmas“, kurią Marija atliko prieš tris metus. Dainos įrašą, kuris sulaukė beveik 300 tūkst. peržiūrų, vis dar galima rasti atlikėjos YouTube paskyroje.

[Video: https://www.youtube.com/watch?v=yGB4Ki3SsJw]

„Šios Kalėdos yra laikas, kai turime stengtis džiaugtis, kad esame sveiki ir turime artimuosius šalia savęs. Tai ir yra svarbiausia. Ne dovanos ar kiti niekučiai, bet mes esame didžioji dovana,“ – dar kartą padrąsindama, optimistiškai pokalbį užbaigė Marija.

**

Šiais metais „Coca-Cola“ kartu su „Coca-Cola“ Kalėdų ambasadoriais kasdien skleidžia šventinę nuotaiką specialaus Advento Kalendoriaus pagalba ir kviečia prisiminti, kad geriausia dovana gali būti tu patsIr net šiuo laikotarpiu, kai visų saugumui ir gerovei turime likti namie, skambutis seniai nematytiems draugams ar video konferencija su artimaisiais Kalėdų rytą gali tapti gražiausia ir šilčiausia švenčių dovana šiuo sudėtingu metu. Apsilankyk www.coca-cola.lt ir atrask švenčių magiją! 

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
Dainininkė Marija Grabštaitė: ne įpakuoti niekučiai, bet mes esame didžioji dovana

Facebook Comments