Beveik 700 000 Eur laimėjimas – „Eurojackpot“ žaidėjui iš Klaipėdos

Spalis „Eurojackpot“ žaidėjui iš Klaipėdos prasidėjo ypatingai – jis laimėjo 697 297 Eur. Tai – trečias kartas per trumpiau nei 5 mėn., kai Lietuvoje laimimas antras pagal dydį „Eurojackpot“ prizas, priklausantis 5+1 kategorijai.

Laimėjimą šiam žaidėjui atnešė asmeninis laimingų skaičių derinys. Laimingas bilietas pirktas parduotuvėje „Rimi“, esančioje Taikos pr. 64, Klaipėdoje.

Žaidėjas iš Klaipėdos kartu su dar dviem „Eurojackpot“ žaidėjais – vokiečiu ir vengru – atspėjo 5 pagrindinius ir 1 papildomą skaičių iš 2 galimų, taip į tris dalis pasidalindami beveik 2,1 milijono eurų.

Klaipėdiečio laimėjimas – rekordinis, gerokai lenkia ankstesnius 2020 m. „Eurojackpot“ laimėjimus. Birželio pabaigoje 362 616 eurų sumą laimėjo Antanas iš Palangos, o paskutiniame rugpjūčio mėn. žaidime 585 700 eurų atiteko jaunuoliui iš Elektrėnų.

Jeigu „Eurojackpot“ bilietus pirkote Klaipėdoje, Taikos pr. 64, – skubėkite juos tikrinti. Laimingasis klaipėdietis labai laukiamas centrinėje loterijos atstovybėje, esančioje Olimpiečių g. 15-1, Vilniuje.

Didžiausios prizų loterijos Europoje „Eurojackpot“ žaidimas vyksta penktadienį vakare. „Eurojackpot“ aukso puodas visada yra nuo 10 mln. iki 90 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė: Iveta Galdauskaitė, UAB „Perlas Network”

Facebook Comments