Balis — laukinė svajonių sala, kurioje turizmas — aukšto lygio

Ak, tas nuostabusis Balis, kuris dažniausiai vilioja saule, paplūdimiais, taip pat ir labai aukšto lygio aptarnavimo kokybe, kuri leis Jums atostogų metu jaustis karališkai. Pasiekus Indoneziją tikrai atrodo, kad esate visiškai kitame pasaulyje, tad esame tikri, kad ne tik regos, tačiau ir nosies receptoriai taps jautrūs ir visam gyvenimui atmintyje liks nuostabus prisiminimas.

Balio salos ilgis siekia 153 km, o plotis apie 112 km, tad net ir nebūdama didelė – ji tikrai turi kuo nudžiuginti. Nuo turistinių objektų gausos iki paprasčiausių viešbučių erdvių, kurios pranoksta lūkesčius.

Kelionė Balį gali kainuoti nuo 1 000 iki 2 000 eurų už poros savaičių svaigulį šioje nuostabioje saloje įskaitant aukščiausio lygio aptarnavimą. Verta? Esame tikri, kad taip!

Žinoma, kuo daugiau vietų pavyks aplankyti – tuo ir įspūdis apie šalį bus konkretesnis.

·         Ubudo miestas

Viena nuostabiausių vietų Balio saloje yra Ubudo miestas, kuris dažnai vadinamas salos kultūrinio gyvenimo centru. Čia taip pat galite rasti ir ryžių terasas nuo kurių atsiveria fantastiško grožio panorama. Taip pat vaikštant gatvelėmis siūlome susipažinti su vietinių menininkų darbais, amatininkų kūriniais, kurių dauguma yra daromi plikomis rankomis.

·         Uluvatu

Uluvatu regionas yra nuostabaus gamtos kampelio vieta, kurioje Jūsų laukia didingi skardžiai ir begalinis Indijos vandenynas, kuris atrodo neturintis pabaigos.

·         Agungo ugnikalnis

Žinoma, verta daugiau dėmesio skirti ir ugnikalniui, kuris kvepia ne tik siera, tačiau ir didingumu. Užlipus atsivers nuostabi panorama. Ugnikalnis yra net 3200 m. virš jūros lygio. Paskutinį kartą šis ugnikalnis buvo išsiveržęs tik 1963-ais metais ir iki šiol yra labai griežtai stebimas.

·         Besakih šventykla

Besakih šventykla yra tarsi Balio vizinė kortelė, tad pasiekus salą – negalima ignoruoti šios vietos. Tai pati didžiausia šventykla visoje saloje, kurios ypatingumas yra tai, jog pastatyta ant kalno.

·         Bratan ežeras

Nors ežerų yra ne vienas, tačiau būtent šis dažnai vadinamas pačiu gražiausiu visoje saloje. Ežeras yra net 1 200 metų aukštyje virš jūros lygio, o tai jam suteikia papildomo žavesio.

·         Goa Gajah ola

Goa Gajah ola yra dar vienas turistų pramintas pasirinkimas. Ji yra skirta dievui Ganešui. Datuojama, kad šios olos istorija siekia net XI amžių.

Toks tas Balis. Ypatingas, nuostabus, dažniausiai – skatinantis jį aplankyti dar kartą.

Daugiau informacijos apie įdomias lankytinas vietas, turizmą Lietuvoje bei keliones užsienyje rasite tinklaraščiuose: http://www.manokompasas.lt/, http://www.spalvotaistorija.lt/ ir kataloge http://toplaisvalaikis.lt/

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

Facebook Comments