Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Baidarės Varėnoje jūsų laisvalaikiui

Ko gero, vasarą dažnai kyla minčių turimą laiką praleisti kuo smagiau ir įdomiau. Vieniems tai išvykos į užsienio valstybes, o kitiems pakanka ir kompiuterinių žaidimų. Šiandien jums siūlome kiek kitokią pramogą. Baidarės Varėnoje – tai daugelio kišenei prieinama ir linksma veikla bet kurią vasaros dieną.

Visų pirma, baidarės Varėnoje puikiai tinka dar geriau pažinti ar iš naujo atrasti Lietuvos, o ypač Dzūkijos, grožį. Irkluodami upėmis ir ežerais iki soties prisižiūrėsite gražiausių gamtos vaizdų, pasimėgausite saule ir vasarišku oru. Jeigu jūsų pasirinktas maršrutas nebus itin intensyvus, galėsite skirti laiko įdėmesniam gamtos stebėjimui ir mėgavimuisi ja.

Baidarių nuomaTaip pat, tokia veikla yra puiki galimybė ir tuo pačiu pretekstas susitikti su bičiuliais. Nesvarbu, ar tai jūsų bendraklasiai, vaikystės draugai ar kolegos darbe, garantuojame, jog dėl kasdienių darbų gausos, kokybiškam ir smagiam drauge praleistam laikui dažnai neskiriate reikiamo dėmesio. Galite tai ištaisyti pasikvietę artimą kompaniją drauge irkluoti Varėnoje.

Išsirinkę kompaniją, apgalvokite ir tai, koks maršrutas jums patiks ir tiks labiausiai. Svarbu atsižvelgti į tai, ar kiti grupės nariai mėgsta ramesnį, ar – priešingai – intensyvų plaukimą. Priklausomai nuo to galėsite pasirinkti, ar plaukti srauniomis ir siauromis upėmis su kliūtimis, ar rinktis ramesnius ežerus ar ne tokias pavojingas upes. Taip pat, norint, kad naujokai jaustųsi puikiai, rekomenduotina juos „suporuoti“ su daugiau patyrusiu irkluotoju. Tai taip pat padės palaikyti daugiau-mažiau vienodą tempą tarp baidarių.

Baidarės Varėnoje tik ne tik eiliniam poilsiui po darbų ar savaitgalį, bet ir norint paminėti smagias šventes – bernvakarius, mergvakarius ar gimimo dienas. Vis daugiau ir daugiau lietuvių renkasi būtent tokį būdą, o ne susirinkimą bare su prie didžiulio, maistu nukrauto stalo. Juk ir finišavę galite pratęsti šventę su vaišėmis – pakaks susirasti stovyklavietę ar didžiulę pievą piknikui.

Taigi, baidarės Varėnoje yra puikus laiko praleidimo būdas visiems, trokštantiems praskardinti savo kasdienybę ir pasigrožėti nuostabia Lietuvos gamta. Maža to, toks laiko praleidimo būdas puikiai tiks kiekvienam, norinčiam nepamirštamai paminėti svarbiausias šventes.

Facebook Comments