Automatizuoti sprendimai dokumentų teikimui, kur jų ieškoti?

               Dokumentai yra jūsų vizitinė kortelė – jūsų bendravimo su klientais būdas. Nesvarbu, ar tai būtų išmokų paaiškinimas, inkaso laiškas, sąskaita faktūra, dokumentai yra būdas dalytis vertinga informacija. Ir taip dažnai šių dokumentų kūrimas ir generavimas užima per daug laiko. Neautomatinis dokumentų generavimas padidina netikslumus, nesugebėjimą lengvai prisitaikyti prie jūsų įmonės poreikių, sumažina įmonės i.VAZ. Atsižvelgdami į tai, norėtume supažindinti jus su dokumentų automatizavimo programine įranga. Pagerinkite savo dokumentų kokybę ir naudotojo patirtį, nereikės nuolat nerimauti su šablonais ir iš naujo kurti ratą. Tai yra sprendimas, kuris gali supaprastinti svarbiausių dokumentų gamybą ir platinimą. Dėl būdingo mastelio ir lankstumo galite užtikrinti, kad ši platforma atitiktų jūsų poreikius, visada tenkindami klientų poreikius.

             Pirmas žingsnis automatizuojant dokumentus yra komunikacijos šablonų kūrimas naudojant  patogų vizualinio dizaino įrankį. Verslo vartotojai gali greičiau automatizuoti dokumentus, o IT, atleistos nuo dokumentų ir ataskaitų kūrimo įsipareigojimų, sutelkia dėmesį į didesnės pridėtinės vertės darbą. Viena centrinė saugykla saugo svarbų įmonės turtą (pvz., logotipus, prekės ženklą ir dokumentų fragmentus) ir automatiškai atnaujina juos keliuose šablonuose. Tada programa kaupia ir transformuoja duomenis iš vieno ar daugiau šaltinių, kad pradėtų dokumentų generavimo procesą. Duomenų šaltiniai apima supakuotas arba patentuotas verslo programas, klientų portalus, duomenų bazes ir XML srautus. Jei reikia, vartotojai naudoja įterptąją sąsają, kad užbaigtų suasmenintą susirašinėjimą prieš pateikiant. Galutinis duomenų rinkinys susietas su vienu ar daugiau apibrėžtų šablonų.

             Tokia dokumentų generavimo platforma  pasiekia daugybę dokumentų ir išteklių skirtingose ​​organizacijos vietose. Kai šie dokumentai paimami iš šaltinio, jie sujungiami į vieną bendrą turtą ir yra paruošti platinti.

Facebook Comments