Atidarytas „Vilniaus sporto festivalis“

Sportiškai ir nuotaikingai penktadienio pavakarę atidarytas „Vilniaus sporto festivalis“, kuriame visą savaitgalį – įvairiausių sporto šakų būreliai, sporto klubai, sveikatingumo studijos ir viskas, kas nors kiek susiję su sportu bei aktyviu gyvenimo būdu.

„Sostinės dienų“ metu vykstantis sporto festivalis kviečia atvykti visus besidominčius sportu ar aktyviu gyvenimo būdu.

„Vilnius – aktyvų laisvalaikį ir sportą mylinčių žmonių miestas. Visgi karantinas sukūrė ir naujų galimybių – miestiečiai atrado atviras sporto erdves, parkus, skverus. Šis festivalis suteikia progą išbandyti naujas sporto šakas – atradę mylimas vietas sportui Vilniuje, atraskite ir naujas sporto veiklas, dabar tam puiki galimybė. Džiaugiuosi, kad festivalis prasideda būtent Lukiškių aikštėje, kuri visada – tiek vasarą, tiek žiemą – yra gyvybinga dėl čia vykstančių įvairių renginių, kaip kad mugės, parodos, diskusijos, laikinos instaliacijos ar festivaliai. Linkiu energingo ir aktyvaus savaitgalio mieste“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Sostinė ir jo gyventojai visada pasižymėjo meile sportui ir sveikai gyvensenai. Tai matyti tiek iš begalės profesionalių sportininkų užaugusių Vilniuje, tiek iš kasdien mieste bėgiojančių, dviračiais važinėjančių ar sporto klubuose plušančių miestiečių. Šį savaitgalį vyksiantis festivalis – puikiausias įrodymas, jog aktyvus laisvalaikis, fizinis aktyvumas sostinėje užima svarbią vietą. Išnaudokime jį prasmingai, eikime ir susipažinkime su mūsų miestą atstovaujančiomis ir garsinančiomis komandomis, jų atletais, atraskime naujas sporto šakas ir išmėginkime veiklas, apie kurias anksčiau nežinojome“ – festivalio atidarymo metu kalbėjo Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas.

Po Vilniaus „Ryto“ ir „Kibirkšties“ krepšinio klubų prisistatymų scenoje vyko jubiliejinės štangos spaudimo „Ironvytas Bench Press 2020” varžybos, kuriose varžėsi trys dešimtys kviestinių atletų.

„Tai jau penktosios mano organizuojamos štangos spaudimo varžybos, tad norėjosi jas padaryti ypatingomis ir triukšmingomis. Šiose varžybose šiemet dalyvauja tik kviestiniai sportininkai, rodantys aukštą klasę ir kovojantys dėl aukščiausių rezultatų. Norėjosi padaryti ne tik varžybas, bet ir gerą šou – visi dalyviai bus apdovanoti rėmėjų prizais, o vakarą vainikuos mano koncertas”, – apie varžybas kalbėjo Vytautas Medineckas – Ironvytas.

Dvi erdvės kupinos veiksmo

„Vilniaus sporto festivalis“ vyksta dviejose erdvėse – Lukiškių aikštėje ir Baltojo tilto sporto aikštyne, kuriame penktadienį nuo devintos valandos ryto vyks Rimanto Kaukėno paramos fondo organizuojamas 3×3 krepšinio turnyras, kuriame yra kovojama „Už Pergalę Gyventi!“. Tiek šeštadienį, tiek sekmadienį prie Baltojo tilto lankytojai turės galimybę susipažinti su įvairiomis paplūdimio sporto šakomis, stalo tenisu ar pabandyti važiavimo riedlente subtilybes kartu su Lietuvos riedlenčių federacija.

Pagrindinėje erdvėje, Lukiškių aikštėje, lankytojų lauks begalė sporto klubų, būrelių ir kitų, su aktyviu gyvenimo būdų susijusių veiklų palapinės ir stendai, kuriose bus galima ne tik susipažinti su jų veikla, bet ir sudalyvauti įvairiuose konkursuose bei, žinoma, laimėti vertingų prizų.

Tarp dalyvių bus galima sutikti ir „LTeam“ olimpinę komandą, kurios erdvėje galima ne tik sutikti olimpiečius, bet ir sudalyvauti varžybose su jais.

„Mes rengsime irklavimo ir slidinėjimo treniruoklių turnyrus, kuriuose kiekvieną dieną apdovanosime nemažai žmonių. Tikimės, kad atvyks ir olimpiečiai, su kuriais lankytojai galės ne tik susipažinti, bet ir pasivaržyti jau minėtuose turnyruose. Taip pat lankytojus supažindinsime su olimpiniu judėjimu bei jo vertybėmis, atsakysime į lankytojams rūpimus klausimus“, – apie dalyvavimą „Vilniaus sporto festivalyje“ pasakojo „LTeam“ renginių ir projektų vadovas Ignas Gibas.

Organizatoriai dar kartą kviečia visus atvykti ir pasidžiaugti ne tik vis dar lepinančia šiluma, bet ir pasinaudoti proga ir susipažinti su aktyvaus laisvalaikio ir sporto galimybėmis ir galbūt rasti sau naują veiklą ateinant šaltajam metų sezonui.

Taip pat organizatoriai primena, kad renginio metu būtina laikytis visų apsaugos priemonių dėvėjimo taisyklių bei elgtis atsakingai.

Pranešimą paskelbė: Aurelija Dermantė, Vilniaus miesto savivaldybė

Facebook Comments