Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Artėja magiškas ir jausmingas „Tango Argentino“ koncertinis turas Lietuvoje

Prodiuserinė kompanija „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingus, sielas ir kūnus kaitinančius „Tango Argentino“ koncertus jausmingo meno pasiilgusiems žiūrovams. Jau lapkričio 22 – gruodžio 19 dienomis, autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir argentinietiškos aistros šokis pasklis po Lietuvos koncertines sales.

Charizmatiškieji tango meistrai – dainininkas, kompozitorius, gitaristas Eduardo Gimenez, akordeono virtuozas Nerijus Bakula ir daugelio tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai, 2019 m. tarptautinio tango čempionato Didžiojoje Britanijoje nugalėtojai, bei pasaulio tango čempionato Argentinoje finalinio turo dalyviai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez laukia susitikimo su aistringojo šokio gerbėjais.

Talentingi muzikantai paruošė išskirtinio grožio meninę programą į kurią elegantiškai įsikomponavo šokėjų pora. Skambant užburiančioms Astor Piazzolla, Jose Padula, Juan Carlos Cobian, Francisco Canaro, Carlos Gardel, Mariano Mores ir pačių atlikėjų sukurtoms melodijoms, scenoje pasklis tikrojo argentinietiško tango dvasia.

Tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių, kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu aistringojo tango šokiu. Profesionalūs šokėjai nuolat dalyvauja ir skina laurus tarptautiniuose tango čempionatuose ir festivaliuose, koncertuoja Argentinoje, Didžiojoje Britanijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse sulaukdami aistringų publikos aplodismentų.

Eduardo Gimenez gimęs Urugvajuje yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis unikaliu balso tembru ir artistiškumu. Jo indėlis į tango meno populiarinimą mūsų šalyje yra išties didžiulis. Atlikėjas nuolat dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose atskleisdamas kerinčio tango žavesį ir tradicijas.

Tarptautiniu konkursų laureatas, akordeono virtuozas Nerijus Bakula dar studijų metais atrado aistrą tango muzikai. Nerijus priklauso muzikantų kategorijai, kurie daro didelę įtaką tango meno populiarinimui tarptautiniu mastu, jo improvizacinis menas dar labiau praturtina tango melodijas.

Visa tai pamatysite magiškame tikrojo Tango Argentino spektaklyje, skirtame Jums, mieli žiūrovai.

„Tango Argentino“  pasirodymai vyks :

Lapkričio 22 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Lapkričio 29 d. 18 val. Kėdainių kultūros centre.

Gruodžio 14 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Gruodžio 19 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre.

Bilietus platina: https://www.tiketa.lt/LT/tango_argentino_21654

Pranešimą paskelbė: Gintaras Kamsiukas, Asociacija „Ars Libera“
Artėja magiškas ir jausmingas „Tango Argentino“ koncertinis turas Lietuvoje

Facebook Comments