Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ar kavinei reikalingas išmanus kasos aparatas?

Kiekvienas verslininkas gali pats nuspręsti – kokia įranga bus naudojama jo veiklos vietoje. Kol vieni labai daug dėmesio skiria inovacijoms ir tuo pačiu renkasi tokią įrangą ir tokias sistemas, kurios dirba beveik be žmogaus įsikišimo, tuo tarpu kiti galvoja, kad geriausia yra tai, kas patikrinta laiko bei klasikos.

Šįkart norime pakalbėti apie kasos aparatus, kurie yra labai įvairūs, tad verta skirti dėmesio jo pasirinkimui. Bene daugiausia dėmesio šiuo metu sulaukia POS sistemos kavinėms, kurios padeda ne tik kur kas greičiau aptarnauti klientus, tačiau taip pat ir atlikti operacijas, kurios garantuoja verslo patrauklumo gerinimą.

Pavyzdžiui tokiu atveju, kai klientas turi nuolaidų kortelę ir verslininkams nori jam pasiūlyti patrauklias sąlygas – siūlomos tos pačios sistemos, kuriose yra diegta jų aptarnavimo funkcijas. Tokiu atveju galima atpažinti klientus pagal kortelės info ir tuo pačiu pritaikyti tokias nuolaidas, kurios jam tinka. Visa tai padaryti rankiniu būdu būtų ne tik labai nepatogu, tačiau dažnai ir tektų skirti labai daug laiko. Tai ne tik minusas verslui, tačiau taip pat ir nepatogumas klientui. Juk šiais laikais greitas aptarnavimas visada tampa prioritetu.

POS sistemos kavinėms taip pat yra labai geras pasirinkimas ir dėl to, kad jos padeda įsiminti info, kuri buvo atliekama aptarnaujant klientus. Tokiu atveju galima matyti pardavimų statistiką, kuri leis kur kas paprasčiau numatyti veiksmus, kurių bus imtasi. Natūralu, kad labai daug su marketingo sfera susijusių sprendimų yra priimama būtent tada, kai matomi kliento elgesio pokyčiai, galiausiai, kai matoma – ką žmogus dažniausiai perka ir kokiu metu tai daro. Visą šią informaciją galima matyti su kasos aparatais, kurie ne tik ją išsaugo, tačiau ir pateikia statistikos pavidalu.

Natūralu, kad visada verta rinktis kokybę bei inovacijas. Tokiu atveju būsite tikras, kad Jūsų verslas bus našesnis nei konkurentų ir tuo pačiu Jums pačiam pavyks pasiekti daugiau sukuriant modernaus verslo įvaizdį.

Facebook Comments