Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Amerikietiško bluegrass siautulys Lietuvoje – The Brothers Comatose

JAV ambasados kvietimu, balandžio 11 – 14 dienomis Lietuvoje koncertuos bluegrass/folk grupė The Brothers Comatose (San Franciskas, JAV).

Charizmatiškieji americana muzikos meistrai vos per keletą metų pavergė Jungtinių Amerikos Valstijų sceną savo įspūdingais pasirodymais. Jų atliekamo bluegrass, country ir rock‘n‘roll skambesys paženklintas JAV pietvakariams būdingu muzikiniu šėlsmu.

Broliai Benas ir Alexas Morrisonai – muzikinio penketo pagrindiniai vokalistai, grojantys gitara ir bandža, bei šios siautulingos styginių instrumentų grupės lyderiai. Kartu su kontraboso meistru Scottu Padenu, smuikininku Philipu Brezina ir mandolina grojančiu Ryanu Avellone‘u, savo galinga energija ir gaivališku muzikavimu, jie uždegė muzikos gerbėjų širdis nuo paties San Diego ir Seattle‘o iki Salt Lake City miesto.

Išleidusi tris, kritikų aukštai įvertintus albumus – „Songs From The Stoop“ (2010) , „Respect The Van“ (2012) ir „City Painted Gold“ (2016), grupė sutelkė jėgas naujų kūrinių įrašams, kurių vienas ryškiausių buvo 2017 m. įrašytas indie-roko legendos Johno Vanderslice‘o prodiusuotas singlas „Don’t Make Me Get Up and Go“. Išgarsėjęs šių kūrinių dėka, kaliforniečių penketukas surengė gastroles su grupėmis Devil Makes Three, Yonder Mountain String Band ir Lake Street Dive. Vėliau The Brothers Comatose rengė savo solinius koncertinius turus klubuose ir pasirodė festivaliuose „High Sierra“, „Delfest“, „Outsidelands“ ir „Pickathon“. Jie sėkmingai koncertavo Kanadoje ir Australijoje, o 2018 m. muzikantai vyko tarptautinių gastrolių į Kiniją pagal JAV muzikos mainų ir švietimo programą „Amerikos muzika pasaulyje“ („American Music Abroad“). Šios programos rėmuose, JAV ambasada kartu su prodiuserine kompanija „Arts Libera International“ pristatys „The Brothers Comatose“ koncertus ir meistriškumo seminarus keturiuose Lietuvos miestuose. Turo metu svečiams iš JAV pritars muzikantai iš Lietuvos: Klaipėdoje pasirodys bluegrass meistrai – atlikėjų grupė „Blue Station“, o Vilniuje – americana stiliaus muzikos atlikėjai „Midnight Special“.

Džiugu paminėti, jog koncertai bus nemokami, tačiau būtina išankstinė registracija.

Koncertai vyks :

Balandžio 11d. 19 val. Klaipėdoje, koncertų salėje. Nuoroda į registraciją: https://bit.ly/2XmEYi4

Balandžio 12d. 17 val. Kėdainiuose, krašto muziejaus daugiakultūriniame centre. Nuoroda į registraciją: https://bit.ly/2EuWF7E

Balandžio 13d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje. Nuoroda į registraciją: https://bit.ly/2BTu3TR

Balandžio 14d. 15 val. Jašiūnuose, dvaro sodybos rūmuose. Nuoroda į registracija: https://bit.ly/2T2H1cJ

Pranešimą paskelbė: Gintaras Kamsiukas, Asociacija „Ars Libera“

Facebook Comments