„Agrokoncerno“ įmonių grupės pranešimas dėl Stanislovo Stavickio viešo pareiškimo

Reaguodami į Stanislavo Stavickio socialiniuose tinkluose paskleistą informaciją, kad, tiksli citata: „Man vakar skambino iš Agrokoncerno. Kvietė pakoncertuoti kažkur“, informuojame, kad šie teiginiai neatitinka tikrovės. Niekas iš „Agrokoncerno“ įmonių grupės šiam asmeniui neskambino ir neteikė jokių pasiūlymų koncertuoti.

Naisių vasaros festivalį organizuoja ne įmonių grupė, o Naisių bendruomenė. Jos atstovai yra atsakingi už festivalio programos sudarymą. Tačiau ir Naisių bendruomenė „Agrokoncerno“ atstovus užtikrino, kad Stanislavo Stavickio kandidatūra koncertuoti nebuvo svarstoma nei pernai, nei šiemet.

„Agrokoncerno“ įmonių grupė organizuoja įvairius renginius, bendradarbiauja su renginių organizatoriais ir kitomis trečiosiomis šalimis, tačiau visos siūlomos atlikėjų kandidatūros yra iš anksto aptariamos ir apsvarstomos. Stanislavo Stavickio kandidatūros niekas iš trečiųjų šalių neteikė, todėl ir kvietimo koncertuoti negalėjo būti.

Tikėtina, jog greičiausiai Stanislavas Stavickis buvo suklaidintas nusprendusio pajuokauti ar kitų interesų turėjusio asmens.

Informuojame ir kitus atlikėjus, grupes bei kolektyvus, kad įmonės „Agrokoncernas“ vardu į Naisių vasaros festivalį ar kitus Naisių bendruomenės organizuojamus renginius kvietimai koncertuoti telefonu ar kitais būdais niekuomet neteikiami.

Pranešimą paskelbė: Viktorija Žižiūnienė, UAB Agrokoncernas

Facebook Comments