Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Adblue tirpalas

adblueGalimybės važinėti mažesnėmis kuro sąnaudomis yra aktualios kiekvienam žmogui, o svarbiausia – net ir verslui. Šiuo metu visame pasaulyje yra ieškomos įvairiausios alternatyvos, tačiau ko gero labiausiai reikėtų išskirti jau esamas. Viena iš jų Adblue tirpalas. Verta pabrėžti, jog šis pasirinkimas yra itin dažnas transporto verslo srityje – didžiulės kuro sąnaudos yra patiriamos būtent krovinių gabenimo srityje – sunkvežimiai sunaudoja nemažus jų kiekius, todėl šiuo atveju, jiems būtina kažkaip mažinti visą kuro sunaudojimą, o šis tirpalas yra viena geriausių alternatyvų šiuo metu.

Kas liečia šio tirpalo pirkimą, tai dabar turėtumėte gerai juo pasidomėti – tai yra karbamido tirpalas, kurio gamyba yra griežtai kontroliuojama. Šio tirpalo pardavimas pasižymi tuo, jog kiekvienas pardavėjas turi pateikti galiojantį sertifikatą, kuris pažymėtų, jog parduodamas Adblue yra grynas ir autentiškas. Visur pasitaiko žmonių, bandančių įkišti nekokybišką tirpalą – jį skiedžia arba tiesiog „verda“. Tokie žmonės niekada negali pasiūlyti itin kokybiško šio tirpalo – jo veiksnumas yra menkavertis, todėl šiuo atveju, turėtumėte rinktis tik oficialius pardavėjus, kurie pardavimo metu gali patiekti sertifikatą.

Ne ką mažiau svarbu tai, jog šio tirpalo negalima naudoti tarsi degalų – tai yra tik priedas, kurio dėka, yra sumažinama dalelių emisija. Tai reiškia, jog norint naudoti karbamido tirpalą savo transporte, būtina įsidiegti specialią sistemą su atskiru baku, kuriame ir būtų pilamas šis tirpalas. Tai liečia ne tik mechanikos, bet ir elektronikos pusę – specialistai sumontuos ir įrangą, jog matytumėte kada šio tirpalo trūksta jūsų transporte. Naudojant šį tirpalą, būtina visą sistemą įsidiegti pas specialistus – jie jūsų transportu pasirūpins taip kaip priklauso.

Kas liečia Adblue naudojimą, tai paprasčiausiai turite žinoti, jog jis kartu yra naudojamas su įprastu kuru – dyzeliniu arba tiesiog benzinu. Šio tirpalo sistemą dažniausiai naudoja didesnių gabaritų transportas – sunkvežimiai, mikroautobusai ir kt. Žinoma, lengvieji automobiliai retai kada naudoją šį tirpalą, tačiau jeigu norite investuoti į savo buitinių išlaidų mažinimo galimybes, tai šio tirpalo sistemą galite įsidiegti savo automobilyje, tarkime vietoj dujų įrangos.

Šis tirpalas kainuoja keletą kartų pigiau negu benzinas, o apskritai kalbant, geriausia yra jį pirkti dideliais kiekiais, nes tokiu atveju pardavėjas dar ir pritaikys specialią nuolaidą, kuri dar labiau sumažins kuro išlaidas transportui.

Facebook Comments