Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

3 komponentai be kurių vasara – neįsivaizduojama!

Didžioji dalis mūsų šalies gyventojų turi jiems priklausantį sodą, tad svarbu konstatuoti faktą, jog būtent šioje erdvėje turėtumėte praleisti kuo daugiau laiko patys bei pakviesti šeimos narius, draugus, kolegas. Kodėl? Viskas labai paprasta – pasirodo, tie žmonės, kurie daug laiko praleidžia gryname ore, džiaugiasi kur kas geresne fizine bei emocine būkle. Taigi, akivaizdu, stengtis tikrai yra dėl ko. Na, o, kad laiką sode leisti būtų dar ir malonu, turime jums keletą pasiūlymų. 

1. Baseinas – geriausias kompanionas, kai norisi atgaivos.

Baseinas – būtinas jūsų sodo akcentas, kadangi tie, kurie reguliariai mėgaujasi jo teikiamais malonumais, turi kur kas stipresnį imunitetą ir yra geresnės nuotaikos.  Belieka tik pastebėti, kad lauko baseinai šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą – yra dideli bei maži; įvairių spalvų ir formų. Tad tikrai rasite tokį, kuris bus vertas atsidurti jūsų sode; patiks ir jums, ir svečiams; ir suaugusiems, ir vaikams. Beje, reikia pridurti, kad pripučiami baseinai yra lengvai prižiūrimi, o šiltajam metų laikui pasibaigus, nebūtina jų atsisakyti – galite juos tiesiog perkelti į vidų ir vėl mėgautis vandens malonumais.

2. Griliai, kepsninės – kokia vasara be laužo ir keptų gėrybių?

Griliai, lauko kepsninės, šašlykinės – bent vienas iš šių įrengimų taip pat turėtų atsidurti jūsų sode, kadangi lauke ruoštas maistas yra kur kas skanesnis. O jei prisijungs šeima ar draugai, tai maistas įgaus ir dar daugiau nepakartojamo skonio. Dujiniai lauko įrenginiai – puikus pasirinkimas barbekiu ir kitokio maisto gerbėjams, kadangi patiekalai, kuriuos galima ruošti naudojant grilių, kepsninę arba šašlykinę, skaičiuojami dešimtimis. Be to, galėsite ruošti ne tik užkandžius ar pagrindinius patiekalus, bet ir įvairius desertus. Taigi, kiekvieną dieną sau brangius žmones galėsite lepinti vis kitais skoniais. Įrenginiais naudotis labai paprasta, todėl maisto gamyba taps dideliu džiaugsmu. Nusprendę savo sode įkurdinti kurį nors iš šių įrenginių, nepraleiskite progos apsipirkti internetu. Čia jūsų laukia ne tik platus kokybiškų gaminių asortimentas, bet ir įvairios akcijos, todėl kainos – ypač patrauklios. Nepraleiskite progos apsipirkti pigiau, o savo sode – turėti daugiau naudingų daiktų, nei turėjote iki šiol. Imu perku – puikus pasirinkimas, ieškantiems aukštos kokybės prekių.

3. Lauko baldai – visiškam komfortui.

Lauko baldai – dar vienas komponentas, kurio svarba šauniam vasariškui laikui neišmatuojama! Įsivaizduokite ankstų rytą, prieš patekant saulei ar apsvaigusį vakarą, kuomet paskutiniai saulės spinduliai žaižaruoja purpurinėmis spalvomis. Toks metas yra sunkiai suprantamas be kavos puodelio ir absoliutaus komforto, kurį gali suteikti tinkamai parinkti lauko baldai. Internetinėse parduotuvėse galima rasti įvairių tokio tipo baldų: medinių, pintų, minkštų ir pan. Itin populiarūs yra ratano baldai. Vis dėlto, siekiant estetinio grožio, žmonės dažniausiai yra linkę rinktis lauko baldų komplektus, į kuriuos įeina kėdės / minkštasuoliai ir dažnu atveju – stalai.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats

Facebook Comments