Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Statymai už euroviziją ir kitus įvykius ne visada bus sėkmingi

statymai uz eurovizijaNorėdami atlikti statymus už kažkokius įvykius, jums nėra būtina vykti į artimiausią lažybų punktą, nes viską galite padaryti internetu. Lietuvoje yra kelios lažybų bendrovės, kurios leis jums viską atlikti nuotoliniu būdu, bet tai nereiškia, kad visada galite laimėti pinigų. Viskas priklauso nuo pasirinktų statymų tipo, įgūdžių bei turimų žinių. Lažybų strategiją taip pat būtina susikurti – tai akcentuoja yra profesionalai, kurie iš tokios veiklos nuolatos uždirba gana nemažas sumas.  Lažybų bendrovėse galimi statymai už Euroviziją, krepšinį ar gyvus žaidimus.  Būtina pabrėžti, kad kiekvienoje srityje reikia turėti žinių bei patirties, jog būtų galima lengviau nustatyti laiminčias prognozes.

Blogiausia tai, kad yra tokių lošėjų, kurie stato nemažas sumas ant tų įvykių, kurie yra su be galo dideliu koeficientu. Tie dideli koeficientai reiškia, kad yra labai maža tikimybė, kad toks įvyks pasitvirtins. Nesivaikykite lengvų pinigų, tuo labiau – lažybose. Lažybose dažniausiai statymus žmonės atlieka nesėkmingai. Tai logiška – jeigu visi būtų sėkmingi lažybų dalyviai, tos bendrovės nedelsiant bankrutuotų. Tai reiškia, kad lažybose tikrai didžioji dauguma pralošia dideles sumas, tik retas laimi reguliariai. Neretai ir tie patys laimintys kažkada pralošia nepaisant ankstesnių laimėjimų.

Taip pat reikėtų akcentuoti, kad dalyvaujant lažybose reguliariai, neretai kai kurie žaidėjai praranda budrumą ir galvoja, kad žaidžia į pliusą. Į pliusą žaidžia tik profesionalai. Čia pabrėžiame tuos, kurie laimėję didelę sumą, po to tą sumą iššvaisto patirdami daug mažesnių pralaimėjimų. Nenumokite ranka į mažus pralaimėjimus – analizuokite juos, nes kitaip patys nė nepastebsite, kad bendrame biudžete bus susikaupęs minusas net ir su praėjusį kartą išlošta didele suma. Visada reikia stebėti kur lažybose jums sekasi blogiausiai. Tada žinotumėte ant kokių įvykių negalima statyti.

Jokiu būdu nereikėtų rinktis vieno statymo per dieną. Tai yra didžiausia bėda norintiems laimėti reguliariai. Profesionalai žino, kad su keletu įvykių galima jaustis saugesniu – jeigu vienas nenusiseka, tai neretai visą nuostolį atperka kiti įvykiai. Būtent todėl siūlome kruopščiai domėtis strategijos susidarinėjimu, nes nuo to priklausys ir kokius laimėjimus galėsite gryninti.

Facebook Comments