Šaltos palėpės šiltinimo svarba

Žiemą palėpė yra viena šalčiausių vietų jūsų namuose. Šiluma kyla aukštyn, todėl šiltesnis oras iš gyvenamųjų patalpų išeina per palėpę. Dėl to gali padidėti sąskaitos už energiją, nes jūsų šildymo sistema dirba viršvalandžius, kad kompensuotų šilumos nuostolius. Laimei, izoliacija yra paprastas ir veiksmingas būdas išlaikyti palėpę šiltą ir sutaupyti pinigų sąskaitoms už energiją.

Yra du pagrindiniai izoliacijos tipai: šiluminė ir akustinė. Šiluminė izoliacija veikia lėtindama šilumos srautą, o akustinė izoliacija sugeria garsą. Priklausomai nuo jūsų poreikių, palėpėje galite naudoti vieno arba abiejų tipų izoliaciją. Štai keletas populiariausių izoliacijos variantų

Stiklo pluošto vatos ir ritiniai. Stiklo pluoštas yra nebrangus ir lengvai montuojamas variantas. Ją galima įsigyti iš anksto supjaustytais gabalėliais arba ritiniais (ištisiniais ritiniais). Stiklo pluošto izoliacija gali būti naudojama sienoms, luboms ir palėpėms šiltinti.

Celiuliozė. Celiuliozė gaminama iš perdirbto popieriaus produktų ir apdorojama antipirenais, kad būtų veiksmingiau apsaugota nuo gaisrų. Celiuliozės izoliacija gali būti pučiama palėpėse ir kitose sunkiai prieinamose vietose. Ji taip pat yra geras pasirinkimas ekologija besirūpinantiems namų savininkams, nes gaminama iš perdirbtų medžiagų.

Akmens vata. Akmens vata gaminama iš išlydytų uolienų, iš kurių susuktas pluoštas. Ji yra nedegi ir nesugeria vandens, todėl idealiai tinka drėgnam ir drėgnam klimatui. Akmens vata gali būti naudojama palėpėse, sienose ir lubose.

Purškiamos šiltinimo putos. Dauguma namų savininkų žino, kaip svarbu šiltinti namus, tačiau daugelis nesuvokia, kad palėpė yra viena svarbiausių šiltinimo sričių. Šaltos palėpės izoliacija padeda sulaikyti šilumą, kad ji nepatektų pro stogą, taip pat padeda apsaugoti palėpę nuo drėgmės ir pelėsio. Yra keli skirtingi palėpės izoliavimo būdai, tačiau purškiamos izoliacinės putos dažnai yra geriausias pasirinkimas. Jas lengva naudoti ir jos užtikrina aukšto lygio izoliaciją. Be to, svarbu įsitikinti, kad palėpės grindyse nėra tarpų ar skylių, nes taip gali išeiti šiluma. Imdamiesi šių paprastų veiksmų, galite pagerinti savo namų energinį efektyvumą ir sutaupyti pinigų sąskaitoms už energiją.

Šiltinimas – tai pagrindinis veiksnys, padedantis žiemą namuose išlaikyti šilumą ir komfortą. Naudodami GAMO šiltinimo putas palėpėje, galėsite išlaikyti šilumą viduje, kur jai ir priklauso, ir sutaupyti pinigų sąskaitoms už energiją. Siekdami didžiausio efektyvumo, būtinai užsandarinkite visus plyšius ir tarpus aplink palėpės liuko kraštus tinkamu sandarikliu arba hermetiku. Jei turite klausimų apie izoliaciją arba norite gauti nemokamą pasiūlymą, susisiekite su mumis šiandien. Mes mielai padėsime!

Facebook Comments