Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

„PokerTracker 4“ nauda ir kiti pokerio ypatumai

pokertracker 4Programos „PokerTracker 4“ dėka jūs galite pasiekti kur kas lengvesnių rezultatų pokerio strategijos kūrime. Ši programa leidžia greičiau apdoroti visą informaciją, kuri gaunama iš sužaistų padalinimų. Tiesa, čia kalbame apie internetinį pokerį – norintys žaisti virtualioje erdvėje, gali naudoti tokią programinę įrangą į valias. Visos programos, kurios nėra skirtos sukčiavimui, yra leidžiamos naudojimui. Pokerio kambariai nedraudžia šias programas naudoti tikimybių skaičiavimui ar kitų darbų atlikimui. Būtina pabrėžti, kad analizuojant savo žaidimą, teks skirti nemažai laiko, o ši programa padės jums jo sutaupyti.

Internetinis pokeris nuo gyvo skiriasi tuo, kad internete jūs galite greitai suskaičiuoti visas tikimybes – programa tiesiog viską išves į atskirą ekraną žaidimo metu. Gyvuose turnyruose juk to padaryti negalėtumėte. Norint greitai gauti tikimybių teorijas, jums užteks įsijunkti tą programą prieš žaidžiant ir tiek. Tiek profesionalūs, tiek ir mažiau pažengę žaidėjai naudoja tokias programas, nes tokiu atveju galva nebėra apkrauta nereikalingomis mintimis. Žaidžiant pokerį, būtinas ir susikaupimas, todėl tokios programos jums padės susikaupti taip, kaip priklauso.

Pokerio žaidimas internete gali būti ir nestandartinis – dabar kambariai siūlo įvairius pokerio žaidimo formatus, todėl pasirinkimo atžvilgiu tikrai galėsite rasti priimtiną variantą. Žinoma, pagrindiniais išlieka būtent pagal populiariausias taisykles žaidžiamas pokerio žaidimas. Internete viskas būna paprasčiau, nes čia žetonus jūs galite įsigyti vos per vieną minutę ar net greičiau. Tai reiškia, kad internete jūs galite žaisti iš tikrų pinigų, o kokias sumas jūs įsinešite – priklausys nuo jūsų. Jūs galite rinktis ir įvairius specialius bonusus bei premijas, už kurias jūs galite gauti daugiau pinigų nei įsinešate. Pokerio kambariuose dažnai vyksta įvairiausios akcijos, tuo labiau, kad nauji žaidėjai čia yra ypač laukiami. Jiems neretai suteikiama dvigubinimo nuolaida – kiek įsinešate į savo pokerio sąskaitą, tiek gaunate priedo. Pavyzdžiui, įsinešus 100 eurų, per tokią akciją jūsų sąskaita pasipildytų 200 eurų. Viskas priklaus nuo pokerio kambarių – žymiausi siūlo itin naudingų nuolaidų, tad norintys išmokti žaisit šį žaidimą, turėtų tais pasiūlymais pasinaudoti – taip sumažinsite realius savo nuostolius.

Facebook Comments