Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokio skonio elektroninių cigarečių pildymui skirti skysčiai Lietuvoje yra populiariausi?

skysčiaiDažniausiai elektronines cigaretes giriame dėl to, jog jos mažiau kenkia rūkančio žmogaus organizmui. Vis dėlto, yra ir dar vienas e-cigarečių išskirtinumas, leidžiantis mėgavimąsi rūkymu perkelti į aukštesnį lygmenį – tai įvairūs elektroninėms cigaretėms pildyti skirto skysčio skoniai. Būtent populiariausius iš jų Lietuvoje šiandien ir apžvelgsime.

Vaisiniai 
Pagal dabartinę statistiką galime drąsiai teigti, jog būtent vaisiniai elektroninėms cigaretėms pildyti skirtų skysčių skoniai turi didžiausią populiarumą. Pagrindine tokios situacijos priežastimi galime drąsiai įvardinti išties labai didelį vaisinių nikotino skysčio skonių pasirinkimų kiekį: pradedant nuo braškinių, vyšninių ar bananinių bei baigiant egzotiškesniais skoniais, kaip mango ar granatų.

Natūralus 
Koks skonis, kalbant apie rūkymą, yra natūralus? Be jokių dvejonių tabako skonis. Taip, daliai žmonių taip gali atrodyti kaip ganėtinai banalus pasirinkimas, bet faktas, jog jis yra ypač populiarus – labiausiai tarp tų žmonių, kurie ilgą laiką vartojo įprastas cigaretes. Taip yra dėl to, nes žmonės tiesiog pripranta prie to skonio, todėl jokių skoninių alternatyvų jiems nebereikia.

Žolelių
Pakankamai didelį populiarumą šioje srityje Lietuvoje turi ir įvairių žolelių skoniai. Didžiausią populiarumą turi tokie skoniai kaip mėtų arba įvairių uogų. Taip, tokių skonių pasirinkimas vietinėse Lietuvos elektroninių cigarečių bei jų priedų parduotuvėse nėra labai didelis, bet tai tikrai netampa didele problema, kadangi lietuviai gali be jokių problemų užsisakyti įvairių nikotino skonių iš tarptautinių internetinių elektroninių cigarečių priedų parduotuvių.

Šie skoniai yra tie, kurie Lietuvoje, kalbant apie nikotino skysčių, skirtų pildyti elektroninėms cigaretėms, skonius, turi didžiausią populiarumą. Būtent dėl to, galime drąsiai rekomenduoti investuoti būtent į šiuos skonius – bent vienas iš jų jums tikrai taps neatsiejama kasdienybės detale, mėgaujantis puikiais pojūčiais, sukeliamais elektroninės cigaretės naudojimo.

Facebook Comments