Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Klaidos, kurių turėtumėte vengti žaisdami pokerį

Turbūt ir jūs ne vieną kartą iki šiol žaidėte „Texas Hold‘em“ pokerį. Tai visame pasaulyje populiari šio žaidimo rūšis, todėl jei mėgstate pokerį, greičiausiai taip pat rinkotės būtent šią rūšį. Žinoma, jei visą laiką žaisdavote tik mėgėjiškai, į pokerio žaidimą žvelgdami tik kaip į pramogą, tuomet suprantama, kad jūsų rezultatai galėjo būti labai neprognozuojami ir greičiausiai esate ne kartą pralaimėję visą tai, ką skirdavote pokeriui. Tai yra įprasta tiems žaidėjams, kurie pokerį žaidžia tik dėl pramogos, tačiau jei vis dėlto norite būti laiminčiųjų pusėje ir pereiti į aukštesnį lygį, reikėtų žinoti keletą svarbių detalių. Pateiksime jums kelias klaidas, kurių turėtumėte vengti.

  • Pirmoji ir dažniausia klaida – tai nesimokymas, nesipraktikavimas ir neapgalvotų sprendimų priėmimas. Jei norite laimėti, turite sistemingai mokytis, analizuoti, kaupti informaciją ir praktikuotis. Pakeiskite savo požiūrį ir galiausiai pasieksite norimus rezultatus.
  • Pokerio kombinacijosJei žaidžiate toliau, kai ant stalo jau yra išdėliotos pirmosios trys kortos, tačiau savo rankose nieko neturite, tuomet greičiausiai jūs pralaimėsite labai greitai. Jei norite žaisti toliau, turėtumėte turėti bent jau porą.
  • Jei jūsų veido išraiška, veiksmai ar kalba išduos oponentams tai, ką turite savo rankose, galite neabejoti, kad pralaimėsite. Išlikite ramūs ir jokiu būdu neatskleiskite savo kortų.
  • Dar viena dažna klaida, kurią daro daugybė pokerio žaidėjų, tai nemokėjimas valdyti savo biudžeto. Jei neturėsite pakankamai pinigų, kad prie pokerio stalo galėtumėte jaustis komfortiškai ir užtikrintai, dar prieš sėsdami prie pasirinkto stalo jau būsite pralaimėję. Be to, labai svarbu, kad kontroliuotumėte savo pinigus. Niekada nestatykite visų turimų jūsų biudžetą sudarančių pinigų. Turite žaisti sistemingai ir apgalvotai.
  • Galbūt pastebėjote, kad esate pratę žaisti bene su kiekvienomis gautomis kortomis? Tai yra labai prastas ir dažnus pralaimėjimus lemiantis pasirinkimas. Žaiskite tik su tomis kortomis, kurios turi didžiausią potencialą laimėti.
  • Skirtingos pokerio kombinacijos pasižymi skirtinga galimybe laimėti. Nors visuomet išlieka galimybė blefuoti, vis dėlto nepatyrusiam žaidėjui tai gali būti beprasmiška, todėl būtinai apskaičiuokite savo šansus.
Facebook Comments