Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kalėdos atkeliauja ir į Tauragę!

Kalėdos atkeliauja ir  į Tauragę!

Tauragė puošiasi ir su nekantrumu laukia jau šį šeštadienį, gruodžio 1 d. 17 val., vyksiančios Kalėdų eglės įžiebimo šventės. Tūkstančiais šventinių lempučių, ryškiaspalviu kaspinu dabinasi ne tik gražuolė Kalėdų eglė, bet ir miesto gatvės.

Gruodžio 1-ąją Tauragės Pilies aikštėje nuo 16 val. šurmuliuos Tauragės krašto tautodailininkų ir bendruomenių kalėdinė mugė, džiugins teatralizuota pasaka vaikams „Šviesos fėjos kalėdinė dovana“. Dovana visiems tauragiškiams ir svečiams – profesionalaus atlikėjo Donato Montvydo koncertas.

Šiemet išskirtinę kalėdinę nuotaiką Pilies aikštėje kurs 100 nykštukų – Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ ir dešimties Tauragės vaikų dienos centrų auklėtinių. Įvairiaspalviais, pačių dekoruotais žaisliukais jie puoš vienuolika Pilies aikštėje pastatytų Kalėdų eglučių.

Mažieji šventės dalyviai galės suktis nemokamoje kalėdinėje karuselėje, nemokamai mėgautis visai šeimai skirtu traukinuku, pabendrauti bei nusifotografuoti su Kalėdų Seneliu.

 Pirmąją žiemos dieną kviečiame pasimėgauti nuotaikingais renginiais, pasigrožėti išskirtinai pasipuošusiu ir kalėdinėmis šviesomis suspindusiu miestu, dalintis šiluma ir gerumu.

Pranešimą paskelbė: Rasa Liorančienė, Tauragės rajono savivaldybė

Facebook Comments