Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Elektroninės cigaretės išgelbės nuo nikotino

elektronine cigarete smartNikotino teikiama žala aktuali jau ne vieną dešimtmetį. Visi žino, kad jis sukelia pykinimus, trukdo susikaupti, blogina atmintį ir net sukelia mirtinas ligas. Nepaisant to – žmonės rūko. Ir tai daryti pradeda vis jaunesni asmenys, tad Pasaulio Sveikatos organizacija vis labiau akcentuoja, kad nebežino kokių priemonių imtis, kad žmonės pradėtų save mylėti. Vos tik pasirodė elektronines cigaretes pagaliau prabilta, kad tai gali būti vienas iš geriausių būdų atsisakyti šio neigiamo įpratimo, kuris ne tik kad trumpina gyvenimą pačiam sau, tačiau tuo pačiu ir aplinkiniams, ką jau kalbėti, kad teršiama gamtą nuolat bet kur numetant savo nuorūkas. Elektroninės cigaretės šiuo metu pristatomos kaip viena iš geriausių alternatyvų, kuri gali jums padėti mesti rūkyti. Jei tai nėra jūsų tikslas, tad bent jau nežalokite aplinkinių ir tuo pačiu mažiau kenkit sau, kadangi galite pasirinkti ir benikotinį variantą.

 

Elektroninių cigarečių padėtis Lietuvoje

Nepaisant to, kad Lietuvoje elektroninės cigaretės dar nėra įteisintos – vis daugiau žmonių renkasi šį būdą. Kodėl? Paprasčiausiai jos suteikia galimybę rūkyti visur ir visada: bibliotekoje, universitete, darbe… Nėra jokių draudimų, kadangi skleidžiamų dūmų kiekis yra labai minimalus ir niekaip nepakenkia aplinkiniams. Iki šiol neturime vienareikšmiško sprendimo, ar naudotis Lietuvoje elektroninės cigaretėmis bus galima… Atsakymo laukiame. Ir kad ir koks jis bebūtų – žmonės jau įvertino šių cigarečių naudą, tad sustabdyti poreikio rūkyti el. cigaretes jau nebe pavyks.

 

Pigiau, sveikiau ir skaniau

Elektroninių cigarečių nauda, lyginant su įprastomis, aiški jau gana seniai. Ne veltui pastarosios taip sparčiai plinta. Vos pasiekusios Europą jos gana greitai išplito įskaitant iš Lietuvą.

Kainos aspektu, elektroninės cigaretės yra daug pigesnis pasirinkimas. Žinoma, teks paaukoti vieną investiciją (dažniausiai siekiančią kiek daugiau nei 100 lt), tačiau paskui tereikia kartais pasipildyti skonių skystį. Palyginus elektroninės cigaretės yra daug pigesnis pasirinkimas.

Skanesnis tai variantas dėl anksčiau minėtų skysčių, kurie padeda nebejusti pelenų skonio savo burnoje. Tuo pačiu ir pats geriau jausitės ir aplinkiniams bus maloniau šalia jūsų sėdėti. Juokas juokais, tačiau pagalvokite, kiek pinigų išleidžiate kvepalams, kurie ant jūsų purškiami kaskart surūkius cigaretę. Galiausiai – sveikata. Pasirinkdami benikotinį variantą jūs atitolinsite savo gyvenimą nuo baisių ligų, kurios tyko visų, kurie mėgaujasi įprastomis cigaretėmis.

 

Nikotinas – didelė pabaisa

Nikotinas yra tam tikras skystis, kurio vos o,o5 g patekimas į žmogaus organizmą gali visiškai jį užmušti. Pirmiausia paralyžiuojamos smegenys, kurios vėliau visiškai atsisako atlikti kokią nors organizmui reikalingą veiklą padedančią išgyventi. Kaskart surūkydami įprastą cigaretę mes į savo organizmą įtraukiame dalį nikotino dozės, kuri besikaupdama po truputi skatina įvairių ligų didėjimą: plačių, gerklų, lūpų ir kitų organų vėžys dažniausiai kyla dėl rūkymo. Visi žino – niekas dėl to nesirūpina. Kol liga nepagavo ir jūsų siūlome atsisakyti įprastų cigarečių arba bent jau pakeisti jas benikotiniu variantu, kuris padės išlyti patį proceso malonumą, tačiau nežalos organizmo.

Facebook Comments